ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Дебютний альбом гурту Двері Боком
"Той самий день" настав у молодого українського рок-гурту "Двері Боком", який сьогодні презентував свою дебютну платівку.
Новий альбом отримав назву "Де ж той самий день?" і подарував українським меломанам 11 треків, загальною протяжністю близько сорока хвилин.
Зокрема, лідер гурту Михайло Лілов, коментуючи нову роботу одному з музичних сайтів, відзначив: "Альбом "Де ж той самий день?" сповнений соціальною лірикою, починаючи зі спонукальної композиції "Все можеш ти" і аж до заключної пісні "ТікТак", котра наче проводить підсумок, але в той самий момент підштовхує щось змінювати у власному житті. Погодьтеся, краще спробувати, ніж потім усе життя задаватися питанням: "А що було б, якби?". Навіть обкладинка диску має певний символізм – перевернуте бачення про світ та себе самого. Тому не завжди рух уперед є таким насправді, а досвід часто змушує тягнути за собою багаж, котрий сповільнює, або ж і взагалі зупиняє".
Від себе хотілося б додати, що завжди приємно бачити "новий подих" в українському поп-роковому шоу-бізнесі. Узагалі спочатку, коли почув одну з композицій альбому, то подумав, що це Харчишин (трохи схожий голос у вокаліста гурту), проте, придившись, побачив досі невідомий гурт (раніше чув лише композицію "Джонсонс Бейбі") і зацікавився, тому й вирішив написати статтю.
Сама музика особисто мене надихнула взяти гітару та поринути у світ фантазій, а тому хочу подякувати гурту за якісну музику.