ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Чи втримають марку Могутні рейнджери?
"Фантастичний екшн нового покоління! Вони були зовсім звичайними, допоки доля не обрала їх для порятунку світу. П'ятеро друзів отримують потужний заряд інопланетної енергії, яка пробуджує в кожному суперздібності. Чи готові вони стати на захист Землі?", - зазначалося в анотації на сторінці "B&H Film Distribution Company".
Рівно місяць тому в усіх кінотеатрах України відбулася прем'єра американського фантастичного бойовика "Могутні рейнджери".
Додамо, що кінострічка створена на основі однойменного телесеріалу Хаїма Сабана і Шукі Леві. Режисером роботи став, відомий нам по кінострічці "Континуум" - Дін Ізраелайт.
Особисто я ще сам кінофільм не дивився, тому не можу його оцінювати. Проте сам телесеріал у дитинстві полюбляв, а тому, знаючи можливості сучасних спецефектів, надіюся побачити щось видовищне. Адже, думаю, зі мною багато хто погодиться, що єдиним значним мінусом одного із найбільш улюблених телесеріалів дитинства, були саме спецефекти.
Як би там не було, а ідея рейнджерів не є новою. Тож давайте трішки пробіжимося по історії та згадаємо найбільш вдалі використання цього образу...
Так, наприклад, як вже зазначалося вище, ця картина була відзняти за відомим телесеріалом 90-х Хаїма Сабана і Шукі Леві - "Могутні рейнджери".
Варто зазначити, що тогочасна кінострічка значно поступалася по бюджету сучасному фільму і брала швидше ідеєю та своєрідною атмосферою.
Напевно, найбільш вдалим використанням стилю "рейджер" вважається легендарний телесеріал "Крутий Вокер" зі своїм незмінним ідолом Чаком Норісом.
Захоплююча картина розпочалася 1993 року і сподобалась глядачам настільки, що проіснувала до 2001-го та включила в себе 203 серії (8 сезонів).
Як на мене, це дві найбільш вдалі картини рейнджерської тематики, звісно, сюди можна додати й Техаських рейнджерів 2001 або Самотнього рейджера 2013 року, проте по кількості прихильників цієї тематики саме першим двом картинам не має рівних.
А чи зможе нова кінострічка запасти в душу кінолюбителям та втримати марку? Це вже ви мені скажіть.