ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Чорно-біла чуттєвість. Shakira
Нещодавно світ шоу-бізнесу сколихнула неймовірна новина - відома співачка Шакіра може потрапити за грати. А все через несплату податків за час спільного проживання з Жераром Піке. Але цей випадок не заважає зірці продовжувати займатися творчістю, і ось шанувальники отримали нову порцію задоволення у вигляді кліпу на пісню "Trap".
Зараз головне не втрачайте свідомість. Завжди молодій та запальній Шакірі вже 40. Але ту саму чуттєвість та емоційність вона не втратила навіть з роками. Хоча, здається, вона навіть зовні не надто змінилась.
43695
Пісня "Trap" увійшла до останнього альбому співачки "El Dorado", і записала її Шакіра з молодим колумбійським виконавцем Малума. У кліпі ви не побачите звичних для співачки звабливих танців.
Чорно-білий тон відео здавалося б занадто простий і дещо похмурий, але не у цьому випадку. Чуттєво-звабливі Шакіра та Малума заворожують вже навіть своїми поглядами. Тут навіть не потрібно жодного оголення, бо ж навіть губи крупним планом зваблюють не гірше.
shakira-maluma-trap-video
Часом здається, що відео наповнене димом, та сприйняття змінюється, коли спостерігаєш, як Шакіра виринає з білої, немов молоко, води. Все це підтримано неймовірно приємним вокалом та неспішним ритмом.
Хоча, слова тут зайві, варто побачити це на власні очі.