ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
«Чорна пантера»: життя під прицілом
Обираючи собі професію, і йдучи за покликом серця, зірки чудово розуміють, що з початком популярності їх життя вже ніколи не буде колишнім. Та навіть «пташкам високого польоту» часто не чуже ніщо людське. Вони втомлюються, переживають життєві невдачі, плачуть. Наша сьогоднішня героїня – Наомі Кемпбелл, колись навіть заснула під час інтерв’ю. Причиною такого казусу стала втома після тривалого промотуру, і різка зміна часових поясів.
Неймовірно, але ця шикарна жінка 22 травня відсвяткувала свій 47 день народження.
За весь час своєї кар’єри Наомі здобула славу відомої скандалістки. Вона то билася з поліцейськими в аерпорту, будучи незадоволеною втратою свого багажу, то доводила до нервового зриву російську модель, кидала мобільним у покоївку, влаштовувала вечірки з неймовірним розмахом, та все одно залишалась улюбленицею публіки та знаменитих дизайнерів. Вона почала працювати моделлю ще у 15, а вже через 10 років стала однією з найбільш високооплачуваних супермоделей. Працювати довелося важко, адже шлях до визнання в модельному бізнесі часто тернистий. Та «чорна пантера», як прозвали Наомі прихильники, завжди вміла переживати невдачі з гордо піднятою головою.
В 1993 році під час показу Вівьєн Вествуд Кембелл впала через височезну платформу на взутті, та не розгубилася – підвелася, і продовжила йти. Цей випадок настільки запам’ятався у фешн-індустрії, що горезвісні туфлі навіть помістили в музей.
1nc_original
За час своєї кар’єри модель з’явилась на обкладинках 500 журналів, і паралельно зі скандальними витівками, які ще більше підігрівали інтерес до персони, Наомі активно займалася благодійністю. Вона створила власний фонд для допомоги дітям, співпрацювала зі спеціальними місіями ООН, і проводила бесіди з молоддю на тему переваг здорового способу життя, і зробила ще безліч добрих справ, про які часто не згадують у ЗМІ.
А от особистим життя кембелл журналысти любили "посмакувати", активно обговорюючи її романи з Майком Тайсоном, Робертом де Ніро та Джерардом Батлером. Остання гучна історія кохання сталася у супермоделі з російським бізнесменом Владиславом Дороніним. Схоже, «чорна пантера» не на жарт захопилася цим чоловіком, адже чекала цілих п’ять років, доки він нарешті офіційно розлучиться зі своєю дружиною. Та цього не сталося, більше того, Владислав зрадив відомій моделі з іншою.
6339_b_1318919352
Наомі Кемпбелл важко переживала цю особисту драму, але, очевидно, таки винесла з усього того певні уроки. Після 45-ти зірка стала спокійною і більш розсудливою. Її більше не приваблюють гучні скандали, і життя на показ. Вона продовжує займатися благодійністю, і все ще мріє створити міцну, щасливу сім’ю з принцем, якого чекала все життя.
Як бачите, не завжди слава і гроші гарантують щастя. Та сподіваємося, що Наомі ще обов’язково його знайде.