ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
#ЧекаюЦьом. Новий флешмоб
А пам'ятаєте, я колись писав про чаруючу та зворушливу пісню від таких талановитих музикантів як DZIDZIO та Оля Цибульська? Ми ще тоді не знали, чи відбувся той довгоочікуваний "цьом" у виконавців? Звичайно ж, пам'ятаєте. Адже композиція "Чекаю. Цьомаю" досить швидко полюбилася слухачам!
А ось тепер, начувайся Інтернет, адже молоді люди не перестають дивувати своїх фанатів креативом.
Зовсім нещодавно, музиканти виклали на YouTube відео-звернення, у якому закликали шанувальників приєднатися до нового флешмобу.
У цьому відео мегапопулярний DZIDZIO та красуня Оля показали рухи під їхню композицію.
Суть цього флешмобу полягає в тому, щоб люди записували на відео та викладали у соціальні мережі те, як вони повторюють дані рухи під "Чекаю. Цьомаю".
Музиканти обіцяють, що після завершення "цьом-манії", вони зберуть докупи всі найяскравіші танці та випустять відео з ними.
Тому, якщо ви хочете стати такими ж популярними, як наші співаки, долучайтеся до флешмобу, беріть своїх друзів, родичів, батьків і викладайте в Instagram з позначкою #ЧекаюЦьом.
Нагадаємо, композиція "Чекаю. Цьомаю" розповідає нам про двох закоханих, яким, на жаль, не судилося бути разом. Головними героями синглу є молода красива дівчина й хлопчина-ловелас.