ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Чаруюча новинка від Tanya Vorzheva
Нещодавно молода українська виконавиця Тетяна Воржева випустила кліп на пісню "Птах".
Варто зазначити, що композиція досить швидко знайшла своїх прихильників. Адже розповідає про сокровенне - кохання.
Нагадаємо, що талановита дівчина брала участь у популярному телешоу "Фабрика зірок 3". Там ще на кастингах Таню порівнювали із голівудською акторкою, улюбленицею мільйонів Анджеліною Джолі.
Проте сама співачка зазначає: "Мені з дитинства кажуть, що ми з Джолі - одне обличчя, часто навіть називають її ім'ям. Якщо чесно, то я вже втомилася від цього. До цієї актриси в мене абсолютно нейтральне ставлення. Хотілося б просто бути собою. Так, у нас один типаж, проте не більше".
Цікаво, що в дитинстві дівчина мріяла бути співачкою, акторкою, письменницею та президентом. Ми з упененістю можемо сказати, що принаймі 2 свої мрії Таня реалізувала.
Після шоу дівчина всіма можливими способами намагалася творити свою цікаву та енергійну музику. І, як бачимо, їй це вдалося.
Пісня "Птах" має в собі щось незвичайне, захоплююче. Це як подих свіжого повітря для сучасних слухачів. Я вважаю, що зовсім скоро дівчина здобуде надзвичайну популярність. Побажаємо їй творчого нахнення та успіхів, а самі насолодимося новим чаруючим треком.