ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Чарівний сингл від гурту Lama
"Я не вірю в спалені мости", - такими оптимістичними словами звучить приспів нового синглу популярного українського поп-рок-гурту "Lama".
Нова композиція, що отримала назву "Спалені мости", вже встигла отримати схвальні відгуки від українських меломанів. Автором синглу стала фронтвумен колективу Наталія Дзеньків.
Нагадаємо, що гурт бере свій початок від 2005 року, проте на початку свого існування постійним і єдиним учасником колективу була лише Наталя Дзеньків, тому досить часто "Lama" асоціюють тільки з нею.
Цікаво, що свою назву колектив отримав в честь давньошумерської міфології, де Лама — це богиня-покровителька, що символізує особистість.
Щодо самого синглу, то варто заначити, що запис роботи здійснив Ростислав Терешко на студії "211", що в Києві. Аранжуванням, програмуванням, зведенням, займався колишній чоловік Наталії, продюсер Віталій Телезін.
Сама співачка, коментуючи нову композицію у соціальній мережі, зазначила: "Рада представити вам нашу нову роботу "Спалені мости"! Вона надзвичайно близька особисто мені, та, думаю, стане такою для кожного, хто колись втрачав кохання, але не губив надію".
Від себе додам, що композиція мені сподобалася. Це попри те, що створена у стилі поп. Особисто мене захопив сам текст композиції, адже, погодьтеся, при сучасному розвитку поп-музики, грунтовні тексти, в яких є сенс, є емоції та відчуття - справжня рідкість.