ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Чарівна новинка від неординарних ONUKA
Нещодавно популярний український електро-фольк гурт ONUKA випустив нову пісню "Всесвіт", яка вже встигла набрати велику кількість схвальних відгуків.
Нагадаємо, що ONUKA - новий цікавий український гурт, який швидко здобув свою популярність завдяки використанню народних мотивів та інструментів у електронній музиці.
Робота над проектом ONUKA почалася ще влітку 2013 року.
А вже у жовтні цього ж року вийшов перший сингл "Look", тоді як у грудні був відзнятий кліп, режисером якого був Євген Філатов (фронтмен гурту "The Maneken").
Проте сценічний дебют відбувся 13 червня 2014 року на концерті гурту "The Maneken", лідер якого разом із вокалісткою Наталією Жижченко й були співавторами цього чудового проекту.
Особисто мене завжди цікавила назва цього колективу.
Виявляється, це данина поваги до видатного українського майстра музичних інструментів Олександра Шльончика, дідуся солістки гурту Наталії.
Дівчина згодом зазначила: "Він зробив мою першу сопілку, навчив грати, сформував у мене розуміння Батьківщини".
Дебютний альбом музикантів вийшов 15 жовтня 2014 року.
Цікаво, що він посів перше місце в інтернет-магазині iTunes, випередивши навіть гурт Океан Ельзи.
А вже через три роки колектив отримав міжнародне визнання після їх виступу у фіналі пісенного конкурсу Євробачення-2017 у Києві.
У їхньому виступі навіть взяв участь Національний академічний оркестр народних інструментів України.
І тому саме дивовижне поєднання етнічної музики та електронних звуків з футуристичним іміджем групи та елементами української народної традиції привернула велику увагу міжнародної аудиторії та засобів масової інформації.
Через кілька днів після виступу останній міні-альбом із назвою "Відлік" потрапив у Toп-10 електронних таблиць на iTunes у багатьох країнах: Швейцарії, Німеччині, Австрії, Данії, Великобританії та інших.
Відтепер ONUKA можна почути на таких фестивалях, як Sziget, Electric Castle, Weekend, Eurosonic Noorderslag.
Про колектив пишуть Dazed & Confused, Liberation, NME та інші важливі для культурного розвитку засоби масової комунікації.
Команда, тим часом, активно продовжує радувати своїх прихильників.
Ось і нещодавно вийшла нова пісня "Всесвіт", яка згодом увійде до нової платівки "Мозаїка".
Варто додати, що у створенні пісні "Всесвіт" взяв участь популярний французький колектив Deep Forest.
Чесно зізнаюся, я не був фанатом цього гурту, просто не цікавився таким родом музики, але ця пісня надзвичайно сильно припала мені до душі. Це та композиція, яку хочеться слухати й насолоджуватися нею. Упевнений, вам вона також сподобається.
А рекорд ФМ бажає вам приємного прослуховування та гарного дня!