ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Бути в ТОПі. Время и Стекло
Впізнати хіти гурту Время и Стекло зовсім не важко. В них завжди є драйв, яскраві емоції, Позитив, ну, і, звичайно, Надя Дорофєєва. В їх творчості є фішки, які і створюють фірмовий стиль. Частинку його дует вклав і в нову композицію "Топ".
Встояти під їх треки просто неможливо, і "Топ" - не виключення. Ноги самі просяться в танок. На цей раз учасники із задоволенням діляться з шанувальниками секретом потрапляння в ТОП. Він - в оригінальності.
1
Не бути сірою масою, не бути як всі, бути особливим, бути таким, якого запам'ятають, і не боятися бути "білою вороною" - головні маніфести нового хіта.
Він, як говорять самі артисти - ніби торт, складений з коржів-хітів, які просто неможливо не впізнати.
До речі, пісня була написана вручну, і в оригіналі накладена на лірик-відео. Для тих, хто не знайомий з поняттям лірик-відео, скажемо, що саме слова пісні, які з'являються на екрані на фоні відеоряду і є головною "фішкою" такого кліпу. Хоча, на початку кліпу цю розшифровку дають і самі Время и Стекло.
1520034981-7126
Надя Дорофєєва ж вважає, що головним в творчості гурту є не тільки впізнаваний музичний стиль, а й зовнішній вигляд артистів. Над ним Надя з Позитивом теж активно працюють, стаючи провідниками певних трендів.
У відео Время и Стекло представили кілька модних тотал луків, в яких і влаштували танцювальний батл. Готові оцінити? Поїхали
.