ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Book challenge 2018. Давай з нами!
Новий рік минув, і всі ми (ну, чи майже всі) увійшли в нього з новими планами, ідеями, цілями і мріями. Останнім часом влаштовувати book challenge для самого себе стало модно і цікаво. 12 книг за 12 місяців - це мінімум, який часто ставлять перед собою любителі поринути в літературний світ. А інколи ця кількість перевлює навіть за сотню.
Для тих, хто цього року продовжує добру традицію читання цікавих книг, а також для тих, хто вперше відкриває для себе такий марафон, пропонуємо підбірку цікавинок, які побачать світ у 2018 році.
b89b59ec2
«Homo Deus: Коротка історія завтрашнього дня», Юваль Ноа Харрарі
Це книга ізраїльского автора, який допоможе вам осягнути найбільші здобутки людства. В їх основі - людина, яка поступово перетворюється з Homo sapiens в Homo Deus - суперлюдину. Все це відбувається завдяки новітнім передовим розробкам в сфері штучного інтелекту та біоінженерії.
Це може здатися дещо страшним, але автор проводить досить цікаву та незвичайну паралель з древнім світом, у якому люди весь час грали у "віртуальні ігри" - релігії. Адже саме в них вони придумують собі правила, які існують тільки у їх уяві. Зацікавились? Тоді чекайте перекладу на українську вже цього року.
CJUhEF7WUAALN6G
"Лонтано", Жан Крістоф Гранже
Від цього трилера холоне кров, але бажння дізнатися, що ж буде у фіналі перемагає. В центрі сюжету сім'я, члени якої пов'язані почуттям ненависті один до одного. Це, звісно, суттєво ускладнює життя, але ще складнішим воно стає тоді, коли по країні проноситься ланцюжок гучних вбивств, які зачеплять в першу чергу саме цю родину.
Відповідь на питання - чи зможуть члени сім'ї вистояти разом, або стануть жертвами своїх же переконань, зможете знайти у книзі.
01892186b057c68b623da90cb887e24a
«Девайс №1: таємна історія IPhone», Брайєн Мерчант
Це чудова книга для тих, хто любить business book. Але це не більше 100 сторінок реклами гаджету. Скоріше, в цій книзі криється дещо інша тема - що отримали люди та технології з появою IPhone.
Прочитавши її, ви відкриєте для себе світ успішного менеджменту та маркетингу.
chekay-udoma
«Чекай удома, коли повернуся», Ельчін Сафарлі
Сучасного азербайджанського письменника Ельчіна Сафарлі називають "молодіжним аналогом Орхана Памука", навіть присудивши йому однойменний титул. Відомим він став після того, як світ побачила книга "Мені тебе обіцяли", давно розібрала шанувальниками на цитати.
Цього разу це твір «Чекай удома, коли повернуся». Він цілком і повністю складається з листів батька до своєї доньки, з якою він не бачився мало не цілу вічність. В них є все - жалість, смуток, туга, переживання, любов, ніжність та тепло. І кожен винесе з цього свій урок. Та головне - розуміння того, що найголовніше, найцінніше і найщиріше нас завжди чекає вдома, і його не потрібно шукати, воно завжди поруч.
Це-зробила-вона
"Це зробила вона"
Чудова мотиваційна книга, яка розрахована на вік 9+. Про що вона? Це своєрідний арт-альбом, як говорить про неї її ідейна авторка Лілія Омельяненко. В ньому можна буде дізнатись історії відомих та не дуже українок, які внесли неоціненний вклад в історію нашої держави. Цікавий художній текст, що буде зовсім не схожий на енциклопедію, обіцяють нам автори.
І це тільки невелика кількість того, чим збираються порадувати нас видавництва цього року. Отже, book challenge можна сміливо починати. Хто з нами?