ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Блондинки – дурнушки. Звідки взявся цей міф?
Анекдоти про сумнівні інтелектуальні здібності блондинок, які сьогодні святкують свій день, не чув тільки лінивий. Особливо часто такі жарти «пролітають» в чоловічих компаніях, та й в жіночих колективах брюнеток такі теми для розмов – не рідкість. Конкуренція, нічого не поробиш. Та де ж шукати корінь такого невірного твердження? Спробуємо розібратись.
Історики, взявшись за дослідження цієї проблеми, виявили досить цікаві факти. Світлий колір волосся здавна вважався символом розуму та мудрості, адже сиві люди завжди викликали почуття поваги, і сиве волосся було певним символом прожитого життя і здобутого досвіду.
Саме з того часу жінок з світлим кольором волосся стали особливо поважати, та навіть звеличувати. Це відкладалось на підсвідомому рівні, і з часом стало передаватися з покоління в покоління.
Таке обожнювання дуже скоро позначилося на поведінці жінок. Вони стали більш уважними в процесі вибору обранця, і сподобатися блондинкам стало важко. Чоловіки, втомившись придумувати оригінальні способи зваблення, врешті, образились та розізлились, почавши звинувачувати представниць прекрасної статі у низькому рівні розумового розвитку. Це був єдиний спосіб хоч якось потішити своє самолюбство, і виправдати відсутність фантазії.
e6f48ef6-cb2d-4349-9607-fa5f250ab779_tablet
Ця хибна думка згодом перетворилася на справжній архетип (праобраз), який щоразу спливає в пам’яті людини, яка бачить на горизонті білявку. Але вчені запевняють, що світловолосі дівчата зазвичай більш впевнені в собі та рішучіші, ніж брюнетки та шатенки. І, виявляється, ці «світлі голови» варто берегти, адже ген блондинів поступово зникає. В ході досліджень з’ясувалося, що вже в 2202 році такий колір волосся взагалі зникне. І єдиний спосіб врятувати світ від нашестя «темних конячок» - це створювати пари блондинів.
Найбільше їх зараз у скандинавських країнах, і останні представники, згідно тим же дослідженням, будуть проживати у Фінляндії.
8852
Та є у блондинок і безліч своїх переваг. Так, наприклад, волосся у них густіше і пишніше. Причина тому - невелика кількість кольорового пігменту - меланіну, і щоб захистити шкіру голови від опіків, волосся росте швидше і густіше. Ну а щодо розумових здібностей, то жодного підтвердження суттєвій різниці у рівні IQ, в порівнянні з шатенками та брюнетками, у білявок немає.
Вітаємо вас, наші "світлі голови" зі святом, і бажаємо, щоб поруч завжди були люди, що не живуть шаблонами, і оцінюють людину не за зовнішнім виглядом, а за глибиною душі.