ЦІКАВЕ

Автор: alena
Беззастережна музична новинка дуету Брєжнєва&Dan Balan
Віра Брєжнєва і Dan Balan представили нову відеороботу на пісню "Наше літо" і тим самим, вкотре змусили заговорити про себе. "Коли обговорюють - то додають популярності" - старий і добрий вислів. Дуету, котрий давно полюбився слухачам, "Наше літо" вже принесло мільйони переглядів та відгуків.
Зйомки відеороботи відбувалися на острові Ельба в Італії. Ось як все це коментує Віра: "Знімали 2 дні. Підйом о третій ранку вже класика для мене. Безлюдний пляж, світанок і музика, романтика і так, - пісок був чорного кольору. Спасибі величезне всім, хто над відео трудився і всім, хто його оцінив. Ми дуже хотіли передати атмосферу".
Автором слів і музики став Dan Balan. (Вам не здається, що соло виконавця у новій пісні дещо схоже на шансон?)
"У новій відеороботі "Наше літо" присутня певна магія минулого, яка знайома кожному. Будь-яка людина, яка хоч раз у своєму житті зустрічалась з ностальгією за минулими юними відносинами, одразу відчує цю пісню, як особисту історію, адже час повернути назад неможливо і залишається повертатися до колишнього тільки в своїх спогадах ...", -зізнався Balan.
Відзначимо, що режисером відео став Сергій Солодкий, який вже вдруге співпрацює з виконавцями.
"Я хотів передати той світлий і добрий смуток про минуле літо, де люди були разом, були щасливі і захоплені одне одним, але, на жаль, це літо закінчилося! Сам кліп до кінця не розкриває, що саме сталося в результаті, чим закінчилася історія цих двох людей. Думаю, що чорно-білий формат зміг точніше передати ту атмосферу і подарувати глядачеві відчуття терпких спогадів", - розповів про відео Солодкий.
Чорно-біла романтична історія звичайно має свій, особливий фінал. А чим він особливий - дивіться у відео.
Перший дует виконавців побачив світ у 2010 році. Після презентації кліпу довго не вщухали розмови про стосунки між зірками, а саме відео переглянуло більше 33 мільйонів прихильників.