ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Бердичів відзначив День міста рекордною концертною програмою
Вихідними бердичівляни святкували одразу чотири свята: День міста, День молоді, Дні польської культури та День Конституції. Жителів Бердичева та гостей міста очікував грандіозний концерт з ведучими Рекорд FM. Публіку розважали танцювальні колективи, артисти Міського палацу культури та циркової студії. Бердичівлян вітали студія "Шакті", Тетяна Ігнатенко, Інна Морозова, Дмитро Печенюк та інші.Естрадна програма нараховувала близько тридцяти номерів! Виступи ще раз довели всім талановитість бердичівлян та повністю виправдали назву концерту "Живи, кохай, танцюй!"
Найочікуванішою стала поява головної зірки вечора. З Днем міста бердичівлян привітала Анастасія Приходько. Співачка порадувала усіх годинною концертною програмою та виконанням пісень наживо. Публіка із задоволенням співала відомі усім композиції.
Не забули у Бердичеві і про тих, хто зараз захищає східні кордони України. Ведучі неодноразово висловлювали вдячність воїнам АТО за героїчні подвиги, сміливість та патріотизм. Інна Морозова присвятила бійцям пісню. Також виконала відому композицію "Герої не вмирають" гостя Анастасія Приходько.
На завершення святкувань все місто танцювало на дискотеці Рекорд FM. Разом із "рекордними" ведучими Германом та Кирилом бердичівляни "відривались" під хіти української музики. Байдужим не залишився ніхто. Навіть діти вийшли на сцену, щоб продемонструвати свої танцювальні рухи. Діджей Сергій Корінець відчував публіку та вдало підбирав кожну композицію.
Фіналом усієї програми стало спільне виконання Гімну України. Кожен із присутніх відчував шалену енергетику та спільну українську душу.
diwbTVQfSGM
Lu9NYWcOF7o
xSAo21hXRE8
fWECPikHIQ4