ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
«Back2Leto» разом з «Время и Стекло»
От хто завжди тримає в приємній напрузі увагу своїх фанатів, так це дует Наді Дорофєєвої та Позитива. Не встигли всі вивчити слова хіта «На стиле», як гурт порадував шанувальників новою роботою – «Back2Leto». Адже це вже як традиція – кожен поважаючий виконавець зобов’язаний з настанням тепла випустити справжній, драйвовий, «соковитий», літній хіт. «Время и Стекло» не підкачали.
Постаралися учасники гурту на славу, та й так, що в день презентації відео зібрало більше 500 тис. переглядів, а це, скажемо вам, чудовий показник. Чим же на цей раз дивували Надя та Олексій?
Як завжди стильні та яскраві, учасники постануть перед глядачами в анімаційно-реальному світі. Вони настільки гармонійно поєднані, що виникає ілюзія присутності глядача в якійсь комп’ютерній грі.
noviy-clip-vremya-i-steklo-back2leto-min
Три локації для зйомок – басейн, парковка та клуб, сповнені спокусливих дівчат в купальниках, і хлопців, які шикарно рухаються в ритм. Та така краса давалася нелегко. Зображувати, як висловився режисер кліпу Ілларіон Єфремов, «літнє божевілля», було не так вже й просто, зважаючи на те, що температура повітря становила всього +8 градусів, а дівчата були практично не одягнені.
4_(434)
Після кожної сцени Надю Дорофєєву закутували в кілька ковдр, щоб можна було працювати далі. А от Позитиву довелося згадати досвід виконання трюків, і продемонструвати один з них. Після вдалого результату можна сміливо стверджувати – без роботи не залишиться, екзамен на каскадера можна вважати зданим.
Та, як виявилося, це не єдина приємна новинка. Презентацію «Back2Leto» учасники гурту вдало поєднали з презентацією свого нового альбому – «Обратный отсчет. The best». Тому шанувальники заводолені двічі.
Загадкою залишається лише відповідь на одне питання - скільки заплатив продюсеру гурту один з відомих українських виробників чіпсів, пачки яких періодично з’являються в кадрі?
Та сьогодні ми не про способи заробітку, тому пропонуємо оцінити талант і новий літній хіт.