ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Автомобілістам на замітку: правила, яких вас не навчать у автошколі
Можна старанно навчатися в автошколі, на відмінно здати екзамени, і знати "на зубок" усі правила, але коли ви вперше самостійно сідаєте за кермо автомобіля, починаєте розуміти, що попереду ще стільки всього незвіданного. Тому сьогодні ми трошки полегшимо адаптацію водіїв-новачків, а також підкажемо досвідченим автомобілістам деякі секрети, про які ви могли не знати.
Аби почувати себе на дорозі впевнено, прислухайтесь до кількох корисних порад:
Voditeli-v-Uber
1. Відчуйте свій автомобіль. Швидше за все, ви навчалися їздити на іншій машині - іншої марки, і, можливо, розмірів. Саме тому вам потрібен деякий час, аби повністю звикнути до свого "залізного коня". Аби відчути габарити авто, спеціалісти радять покласти на дорогу пластикову пляшку без кришки, або дитячу гумову іграшку з пищалкою, і плавно наїхати на неї переднім колесом, доки не почуєте характерний звук. Ця проста вправа дозволить в майбутньому паркуватися без проблем.
31032016-54
2. По калюжах з вітерцем. Багато хто любить проскочити по калюжі на великій швидкості, утворивши справжній фонтан. Так можна робити хіба тоді, коли на відстані кількасот метрів навкруги немає ні душі. Але якщо вам потрібно проїхати по калюжі в місті, і об'їхати її немає можливості, тоді перед перепоною треба трохи сповільнитися. Але пам'ятайте головне - не зменшуйте швидкість, якщо ви вже заїхали в воду. Вона може потрапити в паливну систему, і авто заглохне. Найкращий варіант - кілька разів натиснути на гальма, проїзджаючи по воді.
Xiaomi_smart_rearview_mirror--615x384
3. Режими дзеркала заднього виду. Зазвичай всім водіям відомо, для чого воно потрібне, але початківці часто забувають, що його рух вгору-вниз і є режимами. Опустивши дзеркало вниз, ви зможете убезпечити себе від засліплення фарами машин, що їдуть позаду в темний час доби.
a-nochnoj-gorod-tak-prekrasen
4. Зниження швидкості - не завжди є дозволом на обгін. Якщо ви рухаєтеся по дорозі з кількома смугами і авто, яке рухається попереду сповільнює рух, не поспішайте йти на обгін. Зниження швидкості може бути викликане перешкодою, що з'явилась несподівано.
2015-02-15_221700
5. Не поспішайте вивертати колеса. Коли ви чекаєте аби повернути, логічно повернути колеса у бік повороту, але ніколи не поспішайте так робити. Ситуації на дорогах можуть бути непередбачуваними, і у випадку, якщо ваше авто вдарить ззаду інший автомобіль, вас обов'язково винесе на зустрічну смугу. Саме тому завжди тримайте колеса прямо, і повертайте їх тільки тоді, коли вже починаєте рухатися в поворот.
Сподіваємося, наші прості підказки допоможуть вам бути впевненими за кермом. І нехай вам завжди щастить!