ЦІКАВЕ

Автор: alena
Happy Birthday, Антоніо Бандерас!
Якщо людина талановита, то її талант проявляєься у всьому. Саме цей вираз якнайкраще описує сьогоднішнього іменинника - Антоніо Бандераса!
Саме 10 серпня 1960 року спекотна Іспанія подарувала світу визначного актора, режисера, співака і запального танцюриста - Хосе Антоніо Домінго Бандераса. Доречі, за псевдонім Антоніо взяв прізвище своєї матері - вийшло коротко і вже більш відомо нам - Антоніо Бандерас.
Звичайно шалену популярність Антоніо принесли його акторські здібності (роботи). Пам'ятаєте його у ролі Зорро у фільмі "Легенда Зорро", чи його Грегоріо Кортеса "Діти шпигунів", чи Ель Маріачі "Якось у Мексиці"? А ще, саме з нього змальовано кота у чоботях з однойменного мультфільму, який розмовляє голосом Бандераса!
Ну, а щодо співочої кар'єри Бандераса, то тут все по-справжному емоційно та гаряче, коротше кажучи, по-іспанськи! Знаменита пісня з «Відчайдушного» (Cancion del mariachi) до цього часу залишається світовим хітом. А ще, Бандерас сповна показав всі свої уміння на Бродвеї в мюзиклі «Дев'ять».
Антоніо Бандерас сьогодні
Антоніо підтримує соціалістичну партію Іспанії, футбольний клуб «Малага», випускає власний бренд туалетної води для чоловіків, є власником команди мотогонщиків та займається виноробством. Антоніо Бандерас володіє виноградниками в Іспанії на ділянці, названій «Anta Banderas». Бандерас виступив дизайнером чоловічої колекції одягу сезону 2016/17. Актор є володарем зірки на Алеї слави в Голлівуді, яку він отримав за внесок в розвиток кіноіндустрії.
Куди б не направляв свої сили Бандерас - все виходить! І здаватись головний мачо Голлівуду не збирається. І це природно, аджевін же має іспанську, гарячу кров!