ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Ангела Меркель – перше враження оманливе
Коли нинішнього канцлера Німеччини Ангелу Меркель вперше показали по телебаченню, багато хто скептично промовив: «Напевно, це лідер партії домогосподарок». І так справді могло здатися. Адже зовні жінка зовсім не була схожа на політика – ніякого тобі стильно-дорогого вбрання, елегантної зачіски, вишуканих аксесуарів. Та виявилося, що цього всього їй і не потрібно, аби стати відомою і впливовою особистістю.
Ангела Меркель справді дуже любить готувати та займатися садівництвом. Як зізнається сама жінка, це дуже заспокоює. В дитинстві вона хотіла стати вчителем, і, як усі діти, намагалася заробити кишенькові гроші. Робила вона це спекулюючи чорницею.
51638_GeS8Upw
Але наряду з цим вона має і ще одне хобі – футбол. Ще з юності Меркель любила відвідувати футбольні матчі, і поговорюють, часто саме завдяки такій любові до спорту їй вдавалося налагодити потрібні стосунки з чоловіками. Адже завжди знаходилася тема для спільних розмов.
Кілька років тому, Ангела повідала одному з видань, що її найзаповітнішою мрією є вечеря з тренером національної збірної Іспанії – Вісенте дель Боске, якого вона вважає дуже талановитою людиною.
248cae4232b8
До речі, з чоловіками у німецького канцлера завжди складались особливі відносини. Обравши для себе науковий шлях, вона постійно перебувала в колах вчених. Серед них зустріла і свого першого чоловіка. Вдруге вона вийшла заміж в 44 роки, і знову за вченого. Та навіть сильні чоловіки відчували над собою перевагу Ангели. А тому шлюби швидко розпадалися.
Сьогодні Меркель вправно керує роботою багатьох людей, і її вірним супутником у цьому є смартфон. Вона просто обожнює sms-повідомлення, і кожен ранок починає з того, що відправляє їх своїм підлеглим, очікуючи відповіді. Саме з її ініціативи вищі державні чини Німеччини тепер спілкуються саме в такому режимі.
German Chancellor Angela Merkel holds her mobile phone during a session of the Bundestag Lower House of parliament in Berlin Wednesday. Germany's top federal prosecutor told legislators today that he is opening a formal inquiry into allegations that the NSA tapped her phone.
Цю вольову та безстрашну жінку, здається, важко чимось налякати. Та є дехто, хто може це зробити. Собаки. Канцлер боїться їх, як вогню. Така фобія з’явилася у неї, коли у 1995 році, після велосипедної прогулянки її вкусила сусідська собака. Тому перед тим, як Ангела прибуде на якусь зустріч, її помічники обов’язково попереджають організаторів про те, що навкруги немає бути жодного пса. Навіть найменшого.
Як бачите, навіть у найсильніших жінок світу цього є свої слабкості. Адже, як не крути, а жіноча природа дає про себе знати.