ЦІКАВЕ

Автор: t.vdovychenko
"Ахрана атмєна"! Новий альбом "Бумбокс" доступний широкому загалу
Після двох місяців очікувань всі меломани змогли оцінити новий "дорожній" альбом гурту "Бумбокс". Всі тексти та музику Андрій Хливнюк записував у автобусах, потягах та літаках. Тому платівка вийшла задумлива, філософська та все одно трішки про кохання.
Міні-платівку гурт представив ще наприкінці весни на закритій вечірці. "Бумбокс" відіграли концерт на студії "Звукоцех", де і записували новий сьомий альбом.
34884345051_7b7317b8b8_k
Обкладинка міні-диска є не менш цікавою, ніж його наповнення.
00310
До альбому увійшло шість пісень: Колишня, Голий Король, Болєльщік, Сталеві квіти, Вечір в Ріо (разом з групою O.Torvald) і акустична версія пісні Люди. Всі треки є досить різними, тому підійдуть під будь-який настрій у дорозі. Як-то кажуть, і посміятися, і посумувати. Давайте розбиратися по черзі.
Однойменна з платівкою композиція "Голий король" підірвала українські музичні чарти ще на початку серпня. Кожен розуміє цей трек по-різному. Хливнюк говорить, що для нього пісня має простий посил: "Всі ми - королі, і всі ми - голі. Не треба шукати месію, ніхто за нас не вирішить наші проблеми, подолати їх можна лише разом".
Цікаво, що перші рядки пісні Андрій почав писати ще 2 років тому. А надихнули його на створення "Голого короля" блюзові композиції початку минулого століття. До речі, з кліпом гурт не зміг визначитися і представив шанувальникам дві версії.
"Колишня", "Сталеві квіти" та "Люди" є більш ліричними треками, хоча і досить різними за настроєм.
Композиція "Вечір в Ріо" теж про кохання, однак участь у ній гурту O.Torvald додає трохи незвичного для "Бумбокса" рокового звучання. Також це єдина пісня в альбомі, яка написана російською.
І насамкінець, "Болєльщік". Вже з назви зрозуміло, що пісня перегукуватиметься з вже відомими рядками "Ахрана! Атмєна!" та буде дуже саркастичною і "стьобною". Чого тільки варті рядки: "Я носив тобі у ліжко каву і бухло, а ти казала: "Ето слішком, кофє - ето зло"".