ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
5 найкращих програм-трекерів для здоров’я і харчування
Наше життя сьогодні важко уявити без досягнень науки і техніки. Світ, що активно ділиться, передає і отримує інформацію не може існувати без необхідних гаджетів. Так, деякі з них – лише статусні речі, придбання яких можна було б відкласти, або і взагалі відмовитися. А інші – справжні помічники.
Трекери – це спеціальні додатки, які допомагають вести рахунок, слідкувати за динамікою розвитку, тривалістю різноманітних процесів та співвідношенням між різними величинами, діями і т.д.
На перший погляд, занадто важко. Але не поспішайте відволікатися. Почнемо з прикладу. Ви сіли на дієту, і повинні обмежити вживання калорій. Та шукати таблицю з показниками калорійності продуктів, щоразу вишукувати в ній потрібний пункт, занотовувати в блокнот, рахувати – занадто марудно. Інша справа – програма, яка все зробить сама, варто вам тільки ввести назву продукту, який збираєтеся з’їсти. Це і є трекер.
96801553c6ef51ee3b1c2440bbf9bb5b
До речі, 7 з 10 америкаців, зідно останніх досліджень, щоденно щось рахують таким чином.
Ну і перед тим, як серйозно зайнятися побудовою графіків і таблиць, експерти радять чітко визначити свої цілі. Тільки так ви зможете розуміти, чи справді допомагають вам подібні додатки.
water_02_1024
Water Balance
Всім відомо, що без достатньої кількості води організм починає швидко старіти. За допомогою цього трекера ви можете фіксувати кількість випитої рідини, і слідкувати, чи дорівнює вона нормі. До речі, норму програма вирахує, залежно від вашого зросту і ваги.
tumblr_inline_my2vqvcDdn1sponj8
FatSecret
Якщо раніше в нашому розпорядженні були тільки таблиці калорійності основних продуктів і страв, то розробники цього трекеру попіклувалися про те, щоб ви могли довірити і розповісти йому про кожен продукт, який з’їли. Можна обрати навіть конкретну торгову марку продукту, і їжу, куплену у супермаркеті, а також зазначити страви, які ви споживали в кафе або ресторанах.
Якщо ж продукту не виявиться в списку, ви можете легко додати його, просканувавши штрихкод за допомогою смартфону.
RunKeeper
RunKeeper
Чудова програма зі стандартним набором функцій для тих, хто слідкує за своїм здоров’ям, і зайнявся бігом. Фонова музика, постановка цілей та вибір дистанції доступні в стандартній версії. Та головна «фішка» цього трекеру в тому, що він здатен чудово мотивувати до суперництва з друзями через соцмережі.
smart-alarm-clock-app
Smart Alarm
Цей сервіс буде корисний як спортсменам, які мають на меті збільшити м’язову масу (бо в переважній більшості вона формується уві сні), так і для звичайних людей, яким так само потрібні 7-8 годин сну для хорошого самопочуття.
Встановивши Smart Alarm на свій смартфон, и поклавши його поруч з ліжком, ви почуєте сигнал будильника в найсприятливіший для пробудження час. Всі ваші рухи, посапування та інші звуки під час сну програма буде сприймати і аналізувати, визначаючи на основі цього фази сну. Ваша головна задача – встати з ліжка після дзвінка, аби мати хороше самопочуття та гарний настрій.
Ці прості програми-трекери, звичайно, не гарантують вам неймовірних результатів і реалізації поставлених цілей. Та йти до них таким чином буде набагато простіше.