ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
5 найкассовіших фільмів з Томом Крузом
Неймовірно, та улюбленцю мільйонів жінок по усьому світу – Тому Крузу вже 55 років. Але вік зовсім не впливає на його привабливість, скоріше, навпаки, додає особливого шарму. Сьогодні ми вирішили згадати найкращі і найкассовіші картини з Томом Крузом в головній ролі.
В дитинстві актору було «не солодко». Через те, що батьки змушені були шукати нормальну роботу, сім’я часто переїзджала. Звикання у нових школах ускладнювалось ще й тим, що Том страждав діслексією – він не бачив різниці між літерами, й тому не міг читати і розуміти прочитаного. Та незважаючи на насмішки, хлопцю таки вдалося побороти свій недуг, а пізніше стати відомим на весь світ актором.
Ось лише кілька картин, які принесли йому неймовірну славу:
Миссия-невыполнима-3-Mission-Impossible-3-2000-год-молодой-Том-Круз
«Місія нездійсненна»
Шість частин цього фільму зробили Тома Круза не лише популярним, а ще й неймовірно підвищили його матерільне становище. Як і всієї знімальної групи. Ця роль стала своєрідною «візитівкою» Тома з 1996 року.
Він настільки майстерно грає шпигуна, що глядачам здається інколи, що він таким і є насправді.
91eb5d216f3f3495e65201397ed82988
«Війна світів»
Ця картина заробила в прокаті майже 600 млн. доларів. Зазвичай у фільмах Круз отримує ролі холостяків, які відчайдушно борються з несправедливістю, є шпигунами, суперагентами. Але в цій картині Круз постає перед глядачами в досить незвичайному амплуа – сім’янином, який протягом усього фільму змушений рятуватися від не надто доброзичливих істот з іншої планети.
the-last-samurai-posledniy-5225
«Останній самурай»
Два роки сумлінної підготовки, і Том Круз майстерно оволодів мистецтвом вправляння з самурайським мечем, японською мовою та максимально заглибився в особливості культури. Це перша робота актора в історичному жанрі, яка виявилася дуже вдалою. Картина зібрала більше 456 млн. доларів.
2
«Людина дощу»
Цей фільм отримав чотири Оскара. В парі з Дастіном Хоффманом Том Круз зіграв одного з братів, яким по сценарію доводиться знайомитися знову після тривалих років розлуки. Та один з них страждає аутизмом, а інший мріє про статки, які померлий батько заповів хворому сину. Чи вдасться братам порозумітися і стати справді рідними? Обов’язково подивіться цю драму, аби знайти відповіді.
3_20168
«Лицар дня»
Життя молодої дівчини докорінно змінилося, коли в ньому з’явився таємний агент, якого грає Том Круз. Разом вони будуть подорожувати по усьому світу, тікати від переслідувань і потрапляти в небезпечні ситуації. Під пильним наглядом агента дівчина скоро стає чудовим напарником.
Не старіючий Том Круз продовжує зніматися і радувати усіх своїх шанувальників. Тому все, що можемо побажати актору – натхнення і здоров’я, Том!