ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
3 наочікуваніші мультфільми цієї осені
Важко знайти людину, якій би зовсім не подобались мультфільми. Адже є у них щось казкове, добре, приємне, те, що повертає нас в дитинство і гріє душу. Та часто ми навіть не задумуємось, що за цікавими сюжетами та веселими героями стоїть тривала та кропітка праця великої кількості аніматорів. 28 жовтня вони святкуватимуть Міжнародний день анімації.
Сьогодні її рівень справді вражає: 2D, 3D, Flash-анімація. Всі вони дають можливість насолодитися переглядом у повній мірі, та відчути себе одним з героїв мультику.
Pohod-v-kinoteatr
Саме тому пропонуємо вам познайомитися з трійкою найочікуваніших мультфільмів цієї осені:
«Коко»
Любите дивитися мультфільми всією сім’єю? Чудово, тоді ця картина вам обов’язково сподобається. Тим паче, що працював над нею не аби хто, а лауреат «Оскару» Лі Анкріч, відомий завдяки роботам «Корпорація монстрів» та «В пошуках Немо».
В центрі сюжету – 12-річний мексиканський хлопчик Мігель, який мріє присвятити своє життя музиці. Але в сім’ї ця тема – табу. Та Мігеля настільки манить музичний світ, що він навіть відправиться у Царство мертвих, аби розшукати свого кумира, який допоможе здійснити цю заповітну мрію.
Дата виходу: 23 листопада 2017 року.
«Ми - монстри»
Прекрасний мультфільм для перегляду в Хелоуін. Сім’я Вішбоун теж готувалася до цього свята, але підготовка чомусь не заладилась, і всі члени сім’ї пересварились. Та хіба ж так можна перед найстрашнішим днем у році?
Несподівано для всіх в домі з’являється відьма, яка погоджується на пропозицію самого графа Дракули перетворити людей на монстрів, аби провчити їх. Сказано – зроблено.
Тепер родина, якщо бажає стати знову такою, як і була, має пройти немало монстровипробувань.
Дата виходу: 26 жовтня 2017 року.
«Фердінанд»
Не завжди той, хто має грізний вигляд, є таким насправді. Так і бик Фердінанд обожнює роздивлятися милі хмарки у небі та нюхати квіти. Але людям він здається справжнім еталоном агресії. Через це його забирають для участі в кориді. Та головний герой зовсім не бажає брати участь у таких змаганнях. Чи вдасться йому втікти? Дізнатися можна, переглянувши мультфільм.
Дата виходу: 21 грудня 2017 року.
Мультфільми - чудовий привід гарно провести час з сім'єю чи друзями. До того ж, вони заряджають неймовірним оптимізмом та гарним настроєм. А це саме те, що так потрібно холодної осені. Приємного перегляду!