НОВИНИ
Успіх Дмитра Монатіка дійсно вартий уваги. Артист, який неодноразово чув “ні”, але вперто йшов до своєї мрії. І вона збулася.

“Вечно танцующий человек” – це розповідь про життя мультиартиста, від дитинства, проведеного у Луцьку до концерту на Олімпійському, що просто вибухнув на небосхилі українського шоу-бізнесу.

Всього 850 долларів, і це фешн-взуття ваше. І нехай хтось тільки спробує сказати, що крокси – то тільки на горОд ходити.

Цей модний шедевр представив всесвітньо відомий бренд Balenciaga на показах весняно-літньої колекції, надихнувшись популярністю та зручеістю взуття Crocs.

Креативний директор бренду впевнений, що вже за півроку у такого взуття з’явиться купа шанувальників.

Напевно, кожен хоч раз чув це риторичне запитання. Хтось сперечався, хтось погоджувався, що відповідь на нього – замкнуте коло. Але науковці не полишали спроб пояснити, що ж таки було першим. І, нарешті!

Зоолог Луїс Віллазон пояснив: спочатку було яйце. Як так? А дуже просто.

Справа в тому, що курей, яких ми знаємо, не існувало до певного часу. Два птахи, які були подібні до курей – червона банківська курка з Південно-Східної Азії та один з видів курей Gallus sonneratii, спарилися і відклали яйце. Внаслідок генних поєднань і мутацій різних видів вийшло курча, таке, яким ми його знамо, і яке з’явилося з яйця.

На початку березня на екранах з’явиться новий сезон шоу “Холостяк”. В попередному сезоні головною героїнею була українська акторка Ксенія Мішина, а тепер команда проекту знову повертається до чоловіків.

То хто ж в 11 сезоні буде шукати собі обраницю? Його ім’я – Михайло Заливако.

Йому 31 рік, він – харківський бізнесмен, і великий любитель спорту. Минулого року Михайло навіть здійснив підйом на Еверест.

Карантин то стає жорсткішим, то продовжується, і люди по-різному реагують на всі ці подіїї.

Допомогти налаштуватися на оптимістичний лад допоможе музика. І опитування допомогли визначити пісні, які роблять це найкраще.

Перше місце тримала пісня гурту Queen “Don’t Stop Me Now”, що вийшла у 1979 році.

  Друге місце – у гурту АВВА і пісні “Dancing Queen”.

Третє місце – у Bon Jovi “Living on a Prayer””.

Червона доріжка кінопремії “Оскар” – це не тільки про кіно. Зірки ретельно готуються до того, аби покрасуватися перед прихильниками кілька хвилин до входу в залу.

На цьогорічній премії глядачі насолоджувалися виглядом чудових пар, яких визнали найкрасивішими.

Акторка Скарлет Йоханссон з’явилася зі своїм коханим Коліном Жостом. Їх пару вважають практично зразковою.

Рамі Малек, що зіграв головну чоловічу роль (Фреді Меркюрі) у фільмі “Божественна рапсодія” вже другий рік поспіль приходить на червоний хідник Оскару з Люсі Бойнтон, партнеркою по фільму.

Нестаріючий Антоніо Бандерас прийшов на церемонію у супроводі своєї коханої Ніколь Кемпел. Вже 4 роки пара разом, але про шлюб мова не йде. За словами актора, він і без офіційного оформлення стосунків відчуває сбе одруженим.