НОВИНИ
Після довгого часу відсутності нас онлайн ми раді повернутись і разом з вами слухати хіти на хвилі 105.2 Рекорд ФМ Бердичів!

Хочете рекламу на радіо Рекорд FM105,2, телефонуйте: 067 455-41-49, 097 261-92-10, 067 582-30-48.

E-mail: efir.zt.ua@gmail.com

Успіх Дмитра Монатіка дійсно вартий уваги. Артист, який неодноразово чув “ні”, але вперто йшов до своєї мрії. І вона збулася.

“Вечно танцующий человек” – це розповідь про життя мультиартиста, від дитинства, проведеного у Луцьку до концерту на Олімпійському, що просто вибухнув на небосхилі українського шоу-бізнесу.

Всього 850 долларів, і це фешн-взуття ваше. І нехай хтось тільки спробує сказати, що крокси – то тільки на горОд ходити.

Цей модний шедевр представив всесвітньо відомий бренд Balenciaga на показах весняно-літньої колекції, надихнувшись популярністю та зручеістю взуття Crocs.

Креативний директор бренду впевнений, що вже за півроку у такого взуття з’явиться купа шанувальників.

Напевно, кожен хоч раз чув це риторичне запитання. Хтось сперечався, хтось погоджувався, що відповідь на нього – замкнуте коло. Але науковці не полишали спроб пояснити, що ж таки було першим. І, нарешті!

Зоолог Луїс Віллазон пояснив: спочатку було яйце. Як так? А дуже просто.

Справа в тому, що курей, яких ми знаємо, не існувало до певного часу. Два птахи, які були подібні до курей – червона банківська курка з Південно-Східної Азії та один з видів курей Gallus sonneratii, спарилися і відклали яйце. Внаслідок генних поєднань і мутацій різних видів вийшло курча, таке, яким ми його знамо, і яке з’явилося з яйця.

На початку березня на екранах з’явиться новий сезон шоу “Холостяк”. В попередному сезоні головною героїнею була українська акторка Ксенія Мішина, а тепер команда проекту знову повертається до чоловіків.

То хто ж в 11 сезоні буде шукати собі обраницю? Його ім’я – Михайло Заливако.

Йому 31 рік, він – харківський бізнесмен, і великий любитель спорту. Минулого року Михайло навіть здійснив підйом на Еверест.

Карантин то стає жорсткішим, то продовжується, і люди по-різному реагують на всі ці подіїї.

Допомогти налаштуватися на оптимістичний лад допоможе музика. І опитування допомогли визначити пісні, які роблять це найкраще.

Перше місце тримала пісня гурту Queen “Don’t Stop Me Now”, що вийшла у 1979 році.

  Друге місце – у гурту АВВА і пісні “Dancing Queen”.

Третє місце – у Bon Jovi “Living on a Prayer””.