MUST...

Автор: Katrin
Топ 3 серіали "для роздумів"
Погодьтеся, якісні і цікаві серіали інколи цікавіші за повнометражні картини. А все тому, що дозволяють насолодитися сюжетом та грою акторів набагато довше. Сьогодні ми вирішили зібрати невеличкий топ серіалів, які варто переглянути, адже саме вони наштовхують на роздуми про сучасне життя.
Ми не будемо говорити ані про популярні турецькі серіали, ані про нашумівшу "Гру престолів", мова піде про дещо більш цікаве.
b9536a0d96254d9c9d4c2bcdbf6c1b2b_ce_975x520x46x0_cropped_960x600
"Чорне дзеркало"
Велика кількість глядачів після першого сезону з острахом чекали другого. Що так їх налякало? Дзвіночок, який нагадав всім про те, що наші сучасні девайси і є тими чорними дзеркалами, в які ми дивимось щодня.
Безсумнівний плюс "Чорного дзеркала" в тому, що він відзнятий в формі антології, а значить, можна починати дивитись будь-яку серію і не боятись пропустити якусь з них, адже вони різняться всім - сюжетом, акторами та навіть часом та місцем розгортання дій.
Але об'єднані єдиною ідеєю - висміяти і продемонструвати вади сучасного суспільства, що цілком і повністю поринуло в цифровий світ.
Все ще думаєте, що веб-камера вашого комп'ютера - це всього лише звичайний девайс для зв'язку? Подивіться "Чорне дзеркало".
Для тих, хто вже передивився всі сезони, є приємна новина - серіал, скоріше за все, буде мати продовження, а студія Telltale Games навіть виявила бажання створити однойменну гру.
foto-iz-otkrytyh-istochnikov_rect_75b2de2a5e5df7aecb0e082bb75b81c4
"Картковий будинок"
Цей американський політичний триллер має неймовірно величезну аудиторію прихильників. Все, що відбувається за зачиненими дверима кабінетів можновладців тепер буде відкрито.
Серіал отримав нагороду "Золотий глобус" та дві нагороди "Еммі". А Кевін Спейсі зіграв головну роль ідеально.
Кого ми обираємо та наскільки чесним є цей вибір, які люди йдуть вершити долю країни та її жителів - все це можна побачити у "Картковому будинку".
opowiesc-podrecznej_28790325
"Оповідь служниці"
Його заслужено можна назвати шокуючим. Цілих шість нагород "Еммі". Перший сезон розповідає історію найближчого майбутнього та уявної країни Галаад, в якій жінка не вартує нічого. Вона не має жодних прав, а її призначення - лише виношувати та народжувати дітей. Але не для власної радості, а суворо для командорів країни.
Нещадні порядки вражають, жінка без права на себе, вона - лише рабиня.
Перший сезон є у вільному для перегляду доступі, а прем'єра другого очікується 27 квітня. А поки всі очікують його виходу, світ уже облетіли постери до серіалу з героями серіалу та кричущими написами: "Твоє тіло більше не належить тобі", "Майбутнє - чортове жахіття", "Кохання тут заборонене".