MUST...

Автор: Katrin
Must visit: Куба - острів свободи
Для тих, хто думає, що Куба все ще живе комуністичним минулим, можемо сказати - в більшій мірі так і є. Протягом 49 років країною управляв Фідель Кастро, який притримувався такої політики, а після передав правління своєму брату Раулю. Але від того Куба не стала менш цікавою для туристів, які мільйонами відвідують її щорічно.
Якщо і вас зацікавила ця країна, тоді пропонуємо дізнатися про неї більше.
Практично вся Куба - це велике узбережжя з красивими пляжами, де можна відпочити у luxury готелях, насолоджуючись відмінним сервісом.
paradisus-varadero-bars-toa-1464
Якщо ж хочете познайомитися з місцевим колоритом, тоді потрібно відправлятися в центр острова. Там вас чекатимуть аутентичні міста та села з великою кількістю історичних пам'яток.
Гавана - столиця Куби, надзвичайне місто, де можна спостерігати цікаве поєднання сучасних хмарочосів, колоніальних палаців та вулиць, які сповнені автомобілів часів середини минулого століття.
Capitol
Тут повсюди безліч туристів, а також різноманітних барів та затишних ресторанчиків, на літніх терасах яких співають, танцюють сальсу і гомонять. До речі, кубинці - дуже приязний народ. Для місцевих є нормою заговорити з незнайомцем на вулиці, просто так, без приводу.
Саме в Гавані можна відвідати й улюблене кафе Ернеста Хемінгуея - El Floridita.
kub-tancy
Місто Сантьяго-де-Куба є батьківщиною головних на острові речей - музики і рому. Саме тут народився Факундо Бакарді, справа якого продовжує жити по усьому світу.
Для тих, хто хоче ближче познайомитись з історією кубинської революції, варто відправитися до Санта-Клара. У вас все ще немає футболки з Че Геварою? Обов'язково придбайте, заодно подивитися і місце, де в 1959 році коменданте Че Гевара з однодумцями фактично повалили диктатуру Фульхенсіо Батісти. В місті розташований мавзолей народного героя.
770-300_e8pnfmckwm00MjSdwmwLwO9G63D3EasU
А от за неспішним відпочинком на сонечку біля моря варто відправлятися на один з кубинських курортів - Варадеро або Ольгін. Це чудові місця, де можна зайнятися дайвінгом, насолодитись підводним світом, погрітися на чистих пляжах та спостерігати за морськими жителями в прозорій воді.
На цих курортах практично нічого не залишилось від місцевого колориту, зате все облаштовано таким чином, аби навіть найвибагливішому туристу було комфортно.
63757198e4fc8782f8b635a942acd243
Медична система і якість послуг на острові вважається однією з найкращих у світі. Саме тому сюди їдуть пацієнти з усього світу.
А от з побутовими питаннями справи дещо гірші. Тут все ще живе карткова система покупок, але вона дозволяє придбати основні продукти харчування за доступними цінами. З централізованим водопостачанням гарячої води теж проблеми. Точніше, його просто немає. Але місцеві не переймаються, бо звикли митися під холодною. А ті, хто занадто вибагливий до усіх пунктів комфортного життя, ставлять колонки та бойлери.
У місцевих також часто відбуваються перебої зв'язком та Інтернетом, але це не заважає бути 90% населення освіченими.
Острів Свободи - цікаве та неоднозначне місце, але від того манить ще більше. І мільйони туристів підтверджують це кожного року.