MUST...

Автор: Katrin
Must see: мрія Синдбада – острів Фіджі
Напевно, кожен з нас не раз милувався шикарним видом островів, завбачливо зображених на рекламних листівкам туристичних агенцій. А тому сьогодні ми вирішили здійснити віртуальний тур до одного з них, аби дізнатися, чи справді він схожий на рай на Землі. І обрали для цього острів Фіджі.
Архіпелаг Фіджі загублений серед Тихого океану, де його найближчими сусідами є лише інші острови Океанії. Це місце чудово пасує для лінивого відпочинку, коли вам хочеться лише приймати сонячні ванни, насолоджуватися прозорою водою, і великою кількістю океанських жителів, що підпливають до самого берега.
sharksbay1
Вперше туристи з’явились тут лише в 70-х роках минулого століття, хоча сам острів був відкритий ще у 1643 році. Чому ж сюди не навідувалися ті, хто так палко бажав спокійного відпочинку? Справа в тому, що тривалий час Фіджі був справжнім місцем страху, через канібалізм, який процвітав серед місцевих племен.
Сьогодні, звичайно, про це згадують не більше аніж про звичайний факт з історії, а місцеві жителі – дуже гостинні та привітні люди. Ну а тепер час розповісти вам кілька цікавих фактів:
LAUCALA_ISLAND30
1. На острові персоналу готелів рідко дають чайові. Місцеві сприймають їх, як борг, і не люблять цього. А тому прибережіть їх краще до того моменту, доки не повернетеся в рідну країну.
image (1)
2. Якщо хочете першим зустріти новий день, тоді вам потрібно прийти у спеціальне місце, де, ставши однією ногою на одну частину землі, а другою на іншу, ви зможете опинитися одночасно у сьогодні і вчора.
китайская-кухня
3. Любителям екзотичної їжі тут запропонують багато цікавого – рагу в банановому листі, а ще різноманітних смажених змій, жуків, черв’яків та навіть кажана.
4. На Фіджі розташовані цілих 28 аеропортів, але повноцінно функціонують лише 4. Дістатися сюди не є проблемою.
1335280515_imagey
5. Дайвінг – обов’язковий пункт будь-якої туристичної програми. Від нього не можна і не варто відмовлятися. А все тому, що підводний світ Фіджі – неймовірний завдяки своєму кораловому походженню.
Якщо ж думаєте, що відпочинок на острові по кишені лише багатіям, помиляєтесь. Так, там справді дуже багато готелів класу VIP, але так само достатньо і звичайних бунгало, які можна орендувати за 50 доларів на добу, включаючи сніданок і бар.
Фіджі – загадковий та неповторний. Гостинні місцеві жителі, чудова природа і тихі куточки незайманої природи, де можна легко усамітнитися. Чи це не мрія?