Без рубрики

Автор: alena
Зміни жіночого тіла (колись і тепер) цікаві порівняння
Експерти у відомій британській компанії спідньої білизни Bluebella порівняли розміри британських жінок станом на сьогодні та в середині XX століття і дійшли до висновку, що починаючи з 1957 року жіноче тіло зазнало суттєвих змін. Жінки стали вищими, мають відповідно більшу вагу та носять більший розмір одягу.
Виробник білизни проаналізував свої лекала за десятки років та дані індустрії моди і Управління національної статистики Великої Британії.
Отже, у 1957 році середня британська жінка була 158 см заввишки, важила 57 кг та носила 12-й розмір сукні.
А сьогодні британські жінки вищі – 167 см, в середньому важать майже 70 кг та носять плаття 16-го розміру.
Як зазначає виробник, найбільш помітно змінилися розміри бюстгальтера. Груди жінок суттєво збільшилися: 60 років тому жінки носили бюстгальтери 34B, в той час як зараз це 36DD.
Проте не лише жіночі тіла трансформувалися, зазначає видання, британки стали жити довше і заробляти значно більше. Як ось у 1957 році середня жінка жила до 73 років і заробляла всього за £10 на тиждень. А тепер британки живуть на десять років довше, в середньому до 83 років, і заробляють приблизно £530 в тиждень.
Їсти з часом жінки теж стали більше. В той час як предки у 1957 році споживали 1800 калорій на день, сьогоднішні жінки їдять в середньому 2300.
Джерело: 24tv