Без рубрики

Автор: Katrin
Життя на воді. Венеція
Уявіть собі, ви виглядаєте у вікно, і бачите воду, виходите на вулицю, і практично усіх сторін вас оточує вода. Кафе і ресторани на воді, магазини, торгівельні центри, все це розміщується на крихітних клаптиках суші, оточених все тією ж водою. Краса, чи не так? Але чи є у Венеції щось цікавіше, ніж безкінечні водні артерії? Однозначно, і ми радістю вам про це розповімо.
В світі існує кілька міст, які теж вздовж і впоперек розрізані каналами, але в жодному з них водні шляхи не замінюють звичних доріг, і рух автомобілів повністю замінили переміщення на гондолах і катерах. Таке буває тільки у Венеції, і це – її головна особливість. Професії гондольєрів вже більше 1000 років, і ця професія передається від батька до сина.
svadba
До речі, деякі з пам’яток, які зазвичай прагнуть побачити туристи, не можна розгледіти інакше, аніж з води. Туристи, які не були на екскурсії по Гранд-Каналу не бачили Венеції. Це – обов’язкова частина програми для всіх, хто хоче сповна відчути атмосферу цього особливого міста. Дорогою можна буде побачити кількасот неймовірно шикарних палаццо і заодно дібратися до центральної частини міста – площі Сан-Марко.
maxresdefault (2)
Саме з цього місця «народилася» Венеція. В невеликий собор на площі ще в 9 ст. привезли мощі Апостола Марка. З часом собор добудовувався, а пізніше навколо нього стали зводити і будинки, життя закипіло.
Сьогодні Сан-Марко – улюблене місце закоханих та щойно одружених пар, які поринають у романтичну атмосферу, милуючись чудовими краєвидами.
Спеціально шукати пам’ятки тут не варто, вони будуть траплятися практично на кожному кроці. Тому якщо просто підете гуляти містом, то побачите все найцікавіше.
Ponte-di-Rialto-3
Уявіть, у Венеції, площею в 415 кв.м цілих 400 мостів, 4 з яких перекинуті через Гранд-Канал. Візитівкою міста є міст Ріальто – це перша конструкція, яка свого часу поєднала два береги великого каналу.
Якщо ж прагнете неспішного відпочинку, варто відправитися на Лідо. Колись ця вузька коса використовувалась в якості оборонної лінії, а сьогодні служить модним курортом. Тут любили відпочивати відомі особистості – Джордж Байрон, Томас Манн, Іоган Гьоте.
181568_603x354
До речі, саме на цьому острові щорічно проходить Венеційський кінофестиваль, на який з’їзджаються кінознаменистості з усього світу.
Останнім часом серед туристів також стали популярними гастрономічні та винні тури, в яких можна поєднати знайомство з містом і смачні дегустації. Незмінними традиційними стравами на столі будуть креветки, устриці, морські гребешки і знамените Просекко – сухе ігристе вино.
Klassika-zhanra-ustritsy-s-shampanskim
Місцеві жителі рекомендують також відвідати місцевий ринок Ріальто, де можна отримати безліч приємних вражень та купити свіжі і смачні продукти.
Венеція – найромантичніше місто Італії, де панує атмосфера романтики та любові. Бажаємо кожному з вас отримати хоч раз в житті можливість побачити його на власні очі.