Без рубрики

Автор: alena
ЖІНОЧІ РАДІОШОУ, ЯКІ ВАРТО ПОСЛУХАТИ
Топ-5 цікавих жіночих радіошоу.
"Woman's Hour" на BBC Radio 4
Програма "Жіноча година" - мабуть, найпопулярніше жіноче радіошоу у світі. Згідно з даними The Guardian, у 2016 році кількість слухачів передачі зросла до 3,69 мільйонів осіб. Минулого року "Woman's Hour" виповнилося 70 років.
За цей час гостями передачі було дуже багато всесвітньо відомих жінок, включно з Маргарет Тетчер, Хілларі Клінтон, Монікою Левінські та Ліндою Маккартні. Нинішній Прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей теж зовсім недавно давала інтерв'ю в рамках шоу.
Програма виходить на BBC Radio 4 кожен будній день о 10:00 і по суботах о 16:00. Провідні гості передачі обговорюють переважно політичні, соціальні та побутові аспекти життя жінок.
"Навіщо вона це зробила" з Оксаною Павленко на Old Fashioned Radio
На відміну від своїх колег, які говорять про фемінізм, політику і секс, Оксана Павленко веде передачу про жіноче підприємництво. Поняття Self Made Women вже давно перестало бути феноменом і сприймається як належне. Про це знімають фільми, організовують конференції, але все ще не говорять по радіо. Цю проблему і вирішує шоу "Навіщо вона це зробила".
Передача запустилася в рамках старту Третього сезону Old Fashioned Radio. Під час першого ефіру Оксана говорила з дівчатами-підприємцями про їхні проекти і можливості просування бізнесу через інстаграм.
"51%" на Northeast Public Radio
Назва передачі пішла від того факту, що в Америці живе більше жінок, ніж чоловіків. Цьому феміністичному радіошоу вже 20 років. Незмінна ведуча Сюзен Барнетт починала свою передачу в підвалі, записуючись на будь-які можливі підручні засоби. Тепер "51%" виходить на великій громадській радіостанції Нью-Йорка у середу і в четвер.
Більшість тем стосуються труднощів життя жінки в сучасному суспільстві та шляхів вирішення наявних проблем. Сюзен спілкується з гостями про сексуальне насильство, жінок-ветеранів Другої світової війни, жіночі марші, специфічні захворювання і не тільки. Незабаром радіошоу святкуватиме своєрідний ювілей - 1500-й випуск.
"Секс з Анною Солнцевою" на радіо "Вести"
На українському фм-радіо знайти жіноче радіошоу не так просто. Але вони є. Одне з найдовговічніших і найпопулярніших - "Секс з Анною Солнцевою", в якому досвідчена сексолог спілкується з гостями на відверті теми. З назви очевидно, що більшість питань, які містяться в ефірах, стосуються статевого життя, але часто бесіди йдуть значно далі взаємин в ліжку.
"Guys We F **** d"
Радіошоу Guys We Fucked ведуть дві дівчини-коміка: Корін Фішер і Крістіна Хатчінсон. Уже в самій назві передачі закладений основний посил. Це шоу без цензури про секс і жінок. Дівчата позиціонують себе як "Подкаст проти звинувачення жінок в тому, що вони повії" і пропагують свободу сексу і розмов про інтимні проблеми.
Програма базується в Нью-Йорку, але має багато слухачів по всьому США. Кожен новий подкаст збирає не менше 150 тисяч прослуховувань. Під час розмови Корін та Крістина обговорюють проблеми благодійних організацій, які допомагають розвитку контрацепції в окремих Штатах. В цілому, кількість тем необмежена і дівчата обговорюють їх у легкій, жартівливій і невимушеній манері.
Варто відзначити, що завдяки Guys We F****d Корін і Крістіна стали досить затребуваними стендап-коміками у себе на батьківщині.
Джерело: uamodna