Без рубрики

Автор: Katrin
Зекономити на дизайнері. ІКЕА презентували корисний додаток
Не дарма говорять, що ремонт гірший за пожежу. Варто лише зачепити щось одне, як виявляється, що все інше теж потребує масштабної переробки. Навіть найпростіша заміна старого крісла може перетворитися на дизайнерський переполох в трьох діях. І знавці цієї справи стверджують, що якщо після активних диспутів про те, куди його варто поставити, ви не розлучилися зі своєю другою половинкою, то ваш союз буде надміцним.
Щоб зберегти нерви своїм покупцям та подарувати сім'ям більше приводів для відпочинку, відома на увесь світ компанія ІКЕА запустила новий додаток ІКЕА place.
96d77a7c4f
Що ви робите перед тим як придбати річ? Правильно, міряєте її. Те саме розробники пропонують зробити і з меблями, дверима і навіть новорічною ялинкою. Більше не потрібно сваритися через те, де краще буде виглядати ваша новорічна красуня чи нова шафа.
Для смартфонів Apple потрібно всього лиш скачати додаток, увімкнути камеру і отримати можливість "приміряти" більше 2000 3-D предметів з інтернет-магазину, обираючи різні кольори та ракурси.
Програма працює таким чином, що враховує реальні габарити меблів, і покаже навіть тінь від них.
Аби радіти приходу Нового року в повній мірі, в додатку є можливість обрати один з чотирьох видів ялинок та визначити найкращу локацію для однієї з них у вашому будинку чи квартирі.
Ми вже бачимо, як ви спокійно сидите на дивані і просто дивитесь у свій смартфон, програма демонструє варіанти, а ви обираєте найкращий. Все з радістю і задоволенням.
Чудовий варіант, як нам здається. Єдине, що варто зауважити - додаток доступний тільки англійською. Але впевнені, що це для вас не проблема.