Без рубрики

Автор: Katrin
З тієї ноги або п’ять способів прокидатися легше
Кожен ранок – як бій. Ти намагаєшся відігнати сон, а він вперто примушує залишитися в ліжку ще 5 хвилин. І все би нічого, якби разом з головним ворогом не діяли його хитрі спільники – тепла ковдра та надзвичайно м’яка подушка. Але ж робота, як відомо, сама себе не зробить. Тому прокидатися таки доведеться. І сьогодні ми вирішили поділитися з вами способами, як робити це простіше і приємніше.
На вас чекає плідний день, шеф, викладач. І всі вони потребують вас – зібраного, бадьорого і готового вершити великі справи. Яким чином цьому допомогти?
cover
1. Кава, чай? Ранок багатьох з нас починається саме з них. Але ж спочатку до них треба дійти. Саме тому у холодну пору радимо придбати якісний термос, в який з вечора можна налити улюблений напій. Ви відкрили очі, а кава або чай вже поруч – чи не краса? Тепер у вас є ще кілька хвилин, аби насолодитися ними та приємним теплом ковдри. Тільки потім швиденько вставати.
Efirnye-masla-svojstva-i-primenenie-tablica_03
2. Ароматерапія. Колись світські дами завжди мали при собі сіль для вдихання. Не переймайтеся, нічого протизаконного ми вам не радимо. Справа в тому, що є запахи, які діють на наш організм збадьорюючим чином - апельсин, лимон, грейпфрут, м’ята. Тримаючи невеличкі саше або аромамедальйони неподалік ліжка, ви можете починати свій день, вдихаючи приємний аромат.
article_54521afaabba68.02098283
3. Ранковий ритуал. Спільний сніданок з сім’єю, приготування фірмових млинців, заварювання особливого сорту чаю чи кави – все це мотивує швидше піднятися з ліжка, і відправитися на зустріч новому дню з гарним настроєм.
vo-krevet-so-smartphone_f_improf_625x416
4. Допомога улюблений гаджетів. Як важко обійтися без них сьогодні. Але часто робочий графік настільки динамічний та заповнений, що часу на улюблені інтернет-ресурси не вистачає. То чому б не почати ранок, наприклад, з улюблених блогів? Один-два цікавих пости, і вам вже зовсім не хочеться спати. Але давайте домовимося – ніяких останніх надзвичайних подій, політики і подібного. Тільки приємне.
4272
5. Молитва. Неочікувано, правда? Але ж багато хто з нас – віруючі люди. Ранок – чудовий час, аби кілька хвилин подумати про важливі речі та звернутися до вищих сил. І впевнені, що вас почують.
Приємне пробудження – запорука вдалого дня. А тому обирайте для себе найліпший варіант, і вперед до втілення його в реальність.