Без рубрики

Автор: Lucky
"Вічне літо" в Ісландії
У найближчі два роки в Рейк’явіку з’являться так звані біокуполи — зони вічного літа, що працюють на геотермальній енергії, всередині яких завжди буде +25 °С.
"Біокупол возз’єднає людей з природою, новими і захоплюючими способами, поєднуючи унікальний досвід перебування в тропічному кліматі з фермерським ринком і сільськогосподарською лабораторією", — говорить Х’єрдіс Сігурдардоттір, засновниця і гендиректор Spor i Sandinn.
Вона зазначає, що проект відкриє світові нову сторону ісландського землеробства. Крім того, такий оазис може стати популярним місцем зустрічей і відпочинку міських жителів, а також залучити туристів.
"Проект Aldin розробило дизайнерське і архітектурне агентство Spor i Sandinn. Всередині куполів за рахунок геотермальної енергії завжди буде підтримуватися субтропічний клімат, завдяки чому там можна буде вирощувати екзотичні фрукти й овочі", – вказується в повідомленні.
Враховуючи, що середня температура повітря в Ісландії навіть влітку не перевищує +10 °С, проект дійсно може стати досить затребуваним. В даний час автори проекту погоджують його з місцевою владою. Передбачається, що оазиси відкриються для відвідування в кінці 2018 — на початку 2019 року.
Джерело:finance.ua