Без рубрики

Автор: Katrin
В гості до королеви Великобританії
До 1992 року у резиденцію королівської сім’ї – Букінгемський палац, потрапити було практично неможливо. Але сьогодні туристи мають можливість сповна насолодитися виглядом шикарних кімнат в серпні-вересні. Отже, пропонуємо і вам здійснити віртуальний тур до місця, де полюбляє проводити свій час королева Великобританії.
Коли Єлизавета ІІ приїздить до резиденції, над нею розвивається королівський прапор. Тому якщо побачите його на палаці, маєте можливість зустрітися з її Величністю.
Територія резиденції досить велика, і аби королівська сім’я почувала себе там комфортно, були побудовані каплиця, поштове відділення, басейн, госпіталь, спортзал та кінотеатр. По суті, це справжнє невеличке місто.
Buckingham-palace
В палаці 755 кімнат, з яких 180 займає обслуговуючий персонал. І працюється йому там досить нелегко. Наприклад, 760 вікон і більше 1500 дверей потрібно мити кожні 6 тижнів.
Що ж цікавого можна побачити в Букінгемському палаці? В першу чергу – зміну караулу. Це одна з найвпізнаваніших церемоній в світі, і щоразу спостерігати за цим дійством збираються сотні туристів.
Також варто зазирнути в Королівські конюшні, які відкриті для відвідувачів цілий рік. Вони забезпечують потреби королівської сім’ї у всіх поїздках. Туристи мають можливість побачити різноманітні види транспорту, серед яких є і золота карета, яка доставляє монарха до місця коронації.
The-Gold-State-Coach.3
А щоб мандрівникам надовго запам’яталася екскурсія, на території палацу була відкрита крамниця «Королівської колекції», де можна придбати товари, ідентичні тим, які можна побачити всередині. Наприклад, репліки кухонного начиння, рушники та інші цікаві елементи.
Для тих, хто цінує мистецтво, гіди рекомендують подивитися особисту колекцію Її Величності, з роботами Мікеланджело, Рубенса, Рафаеля, і навіть яйцями Фаберже.
faf489747e77dc42e4e700cf9724af1658512f107334797
Щороку сюди приїжджають близько 500 тисяч гостей, які беруть участь в королівських прийомах. Зазвичай це відбувається в саду, який був закладений ще на початку 19 століття. Для обслуговування таких прийомів працює близько 700 осіб.
Букінгемський палац – одна з головних класичних пам’яток Великобританії, і побачити її на власні очі, значить доторкнутися до історії всієї країни, пізнавши її зсередини. А ще це місце, де хоч на кілька хвилин можна відчути себе причетним до життя по-королівськи.