Без рубрики

Автор: alena
Українські інновації в ОАЕ
Троє українців започаткували в ОАЕ сервіс типу Uber для яхт. Він називається CharterClick.
Хоч започаткований у липні, а запрацював він у грудні 2016 року, та уже встиг полюбитися багатьом жителям міста. Вражає простота використання сервісу: достатньо лише зайти на сайт стартапу, вибрати дату і час замовлення човна та ввести тривалість вашої поїздки.
Після цього користувач може ознайомитися зі списком наявних човнів, отримати технічну інформацію про кожен з них, можливість перевезення певної кількості пасажирів та доступні функції на борту.
Після вибору човна, все, що потрібно – це ввести деякі деталі та оплатити бронювання за допомогою кредитної картки. Ви отримаєте підтвердження і яхта чекатиме на пристані в зазначений час. Простота використання сервісу робить його привабливим не лише для місцевих жителів, але й для туристів, адже вся потрібна інформація знаходиться на одному сайті, а потенційні перевізники – уже перевірені. CharterClick пропонує човни для будь-якого бюджету, починаючи від 300 і до 5000 дирхамів (1 дирхам - 0.27 дол.) на годину.
Кожен човен має власного капітана й екіпаж, а деякі надають легкі закуски та напої. Але якщо в день замовлення вас підвела погода, то сервіс пропонує змінити яхту або повертає кошти.
Джерело: uamodna.com