Без рубрики

Автор: alena
Цікаві знахідки від вчених та архіорогів
Майже щодня вчені та археологи дивують нас цікавими новинками та знахідками. От і цього разу здивувати нас вдалось групі міжнародних вчених та археологам. Чим саме - читайте далі.
Група міжнародних вчених знайшла сліди найперших мешканців Землі. У найстарішій у світі копалині, що розташована в Канаді, науковці знайшли рештки мікроорганізмів віком чотири мільярди двісті мільйонів років.
Зазначається, що мікроскопічні бактерії менші, ніж людська волосина завширшки. Вони жили на дні гарячих океанів, що покривали Землю у той час.
Дослідники припускають, що такі самі бактерії можуть зараз населяти Марс, який, швидше за все, має такі ж океани.
Науковці сподіваються, що зможуть побачити їх за допомогою нового зонду, який висадять на поверхні Червоної планети у майбутньому.
Додамо, що на території Марокко археологи виявили скам’янілі рештки найдавнішої істоти, що мешкала 480 мільйонів років тому. Як вважають вчені, їм вдалося виявити новий вид прадавнього молюска, близького до загального предка всіх сучасних м’якотілих.
За попередніми даними, на його тілі були волоски-шипи, а на голові розташовувалося схоже на ніготь рогове утворення. Передбачається, що тварина використовувало його для того, щоб відскрібати і подрібнювати їжу.
Розміри знайдених рештків складають 12 сантиметрів. На думку дослідників, Calvapilosa kroegeri нагадує сучасних молюсків, таких як равлики, устриці, кальмари і восьминоги.
Джерело: people.in.ua