Без рубрики

Автор: alena
Цікаві мультфільми українського виробництва
Сучасні українські мультфільми, які описують життя людей. Про них варто знати, їх варто бачити.
"Йшов трамвай дев’ятий номер"
Мультфільм показує знайому всім ситуацію: ранок, переповнений трамвай, у який намагаються сісти якомога більше пасажирів. Тут є діти, бабусі, подружжя, що свариться, сусідки, які обговорюють останню серію улюбленого серіалу, – все, що можна щодня спостерігати, їдучи на роботу й додому. Шарму додає техніка пластилінової анімації, у якій створений мультик.
Творіння режисера Степана Коваля отримало визнання і закордоном: у 2003 році "Йшов трамвай дев’ятий номер" нагородили "Срібним ведмедем" на Берлінському кінофестивалі.
"Злидні"
Ще один фільм Степана Коваля. За сюжетом, у будинку зразкових господарів – гуцулів Петра і Марічки – оселяються злидні. Мультфільм розповідає про те, як подружжю вдалося їх позбутися.
"П’єса для трьох акторів"
Зворушливий мультфільм про дружбу, вміння прощати і допомагати один одному. Створений у техніці лялькової анімації, фільм отримав нагороди на фестивалях "АртФільм" (Словаччина, приз за найкращий анімаційний експериментальний фільм) та на Фестивалі ла віла Валладолід (Іспанія, перший приз за короткий фільм). ​
"Чарівний горох"
Приготуйтеся до нової зустрічі з Котигорошком, Вернигорою та Вернидубом, злим чаклуном, його котом та іншими персонажами. Улюблені з дитинства герої оживуть у мультфільмі компанії "Укранімафільм".
"Моя країна Україна"
Серіал із 26 анімаційних фільмів, створений студією "Новаторфільм". Персонажі – Сашко Лірник і Кіт-воркіт – мандруючи Україною, дізнаються про певну історію, казку або легенду, пов’язану з тією чи іншою місциною. Художнім керівником проекту є Степан Коваль, автор мудьтика "Йшов трамвай дев’ятий номер".
"Хто боїться дядечка Бабая"
Перший український анімаційний фільм з елементами 3D. За словами голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка, це перший за роки незалежності повнометражний мальований кольоровий мультфільм, де поєднаний фольклор із сучасним баченням анімації.
Джерело: uamodna