Без рубрики

Автор: Katrin
Цікаве поруч: "Мертве море" в Україні
Мільйони туристів відправляються до Ізраїлю, щоб на власні очі побачити унікальне Мертве море, і переконатися в тому, що відпочивати в тамтешніх водах безпечно навіть тим, хто плаває, «як топор». Але, виявляється, нам, українцям, можна зекономити купу грошей, а відпочити не гірше. Запитаєте де? Із задоволенням вам розкажемо.
Їхати доведеться зовсім недалеко – у Херсонську область. Унікальне солоне Лемурійське озеро знаходиться поблизу села Григорівка. І можемо з впевненістю сказати, що це природне диво легко дасть фору популярному ізраїльському курорту, адже вміст солі на 1 л води в наших водах на цілих 50 г більше. Тут не потоне навіть найбезнадійніший плавець. Тому можете сміливо брати з собою не тільки книжки, а й гаджети, з якими вам вдасться зручно розміститися на воді і зробити кілька крутих селфі.
Місцеві жителі розповідають, що у 60-ті роки минулого століття на місці сучасного озера через несправність впав радянський бомбардувальник, який ніс на собі повний боєкомплект. Внаслідок вибуху в землі утворилася воронка, яку швидко заповнила вода з сусіднього озера Сиваш. А так як глибина штучної водойми була невеликою, сонце швидко висушувало воду, перетворюючи залишки на солону ропу.
lechebnye-gryazi-ozera-sivash
Дивує на Лемурійському озері все, навіть вода. Вона тут має рожевий колір. Але можете не хвилюватися, поблизу немає діючих підприємств, і в нього не стікають токсичні відходи. Вся справа в особливих водоростях.
Ну і окрім чудових селфі матимете ще одну суттєву перевагу – ви зможете не просто відпочити, а й підлікуватися. Солона вода є дієвим загоюючим засобом при багатьох дерматологічних проблемах, а також захворюваннях суглобів і дихальних шляхів.
Любителям комфортного відпочинку не варто перейматися, жити в палатках не доведеться, поблизу є багато баз відпочинку, а сам берег обладнаний безліччю зручностей – альтанками, лежаками, душовими, і навіть невеликим дитячим майданчиком.
В пошуках незвичайних місць і захоплюючих вражень не треба далеко їхати чи летіти. Часто найцікавіше знаходиться поруч з нами, варто просто уважно озирнутися навколо. Рекорд ФМ бажає вам приємного відпочинку!