The World is Just Awesome або Історія каналу Discovery
Не знаю як ви, проте я ще з дитинства люблю різні цікаві історії про походження світу, загублені цивілізації, та інші дивовижні документальні програми. І мені, як, напевно, й більшості з нас, допомагав розвиватися й дізнаватися щось нове у цьому популярний телевізійний проект Discovery Channel (українською - Канал відкриттів).
Саме про нього ми сьогодні й поговоримо.
Передусім варто зазначити, що заснував цей канал Джон Хендрікс, про якого, на жаль, нам відомо небагато.
Ця публічна компанія, очолювана генеральний директором Девідом Заславом, створює та показує документальні програми, зосереджені головним чином на популяризації науки, техніки та історії.
Крім того, документальні програми каналу спрямовані на сімейну та молодіжну аудиторії, певним чином спрощені для сприйняття пересічними людьми.
Discovery Channel був запущений ще 17 червня 1985 року.
Його стартовий капітал сягав $5 млн.
Спочатку він був доступний для 156 000 домогосподарств та транслювався протягом 12 годин, між 15 годиною і 3 ранку.
Близько 75 відсотків його контенту ніколи не транслювались в ефірі на американському телебаченні.
Протягом історії існування, він декілька разів змінював слогани.
Explore Your World - Розкрийте власний cвіт
Entertain Your Brain - Розважайте Ваш мозок
The World is Just Awesome - Світ просто дивовижний
Discovery Channel показує надзвичайно велику кількість телепередач.
Рекорд ФМ пропонує вам Топ-5 найкращих із них.
Розпочинаємо...
5 місце:
Сибірська рулетка
Ця програма оповідає про нелегкі будні американо-російської команди лісорубів, які ведуть промисел цінної сибірської деревини в Красноярському краї. Головний герой проекту — підприємець-лісоруб Шон Вен, котрий найняв команду лісорубів, яким належить за три місяці вирубити 150 гектарів лісу, виживаючи в умовах зимової тайги. Назва серіалу відбувається від "гусарської" або російської рулетки та високого властивого ризику виживання в суворих побутових умовах, а також ведення лісозаготівель в холодному і неспокійному краї.
4 місце:
Як це зроблено?
У передачі показуються всі стадії промислового виробництва різних предметів і продуктів харчування, а закадровий ведучий розповідає про це. Цей науково-популярний телевізійний серіал наочно та доступно розповідає телеглядачам про найсучасніші і новаторські машини та механізми, які найбільш широко використовують в суспільстві, що змінили рівень розвитку нашої цивілізації, надавши вплив на життя сучасного людства. Кожна серія являє собою захоплюючу розповідь про технологію виробництва будь-яких чотирьох сучасних технічних засобів.
3 місце:
Екстремальні машини
Цей проект наочно і доступно розповідає телеглядачам про найсучасніши і новаторські машини та механізми, які найбільш широко використовують в суспільстві, що змінили рівень розвитку нашої цивілізації, надавши вплив на життя сучасного людства. Кожна серія являє собою захоплюючу розповідь про те, як і для яких цілей створювалися ті або інші сучасні технічні засоби, а також яким чином ця складна сучасна техніка працює на теренах нашої планети і навколоземному просторі.
2 місце:
Топ Ґір
Перші випуски "Топ Ґір" вийшли 1977 року. Це була передача у форматі тележурналу, який протягом довгого часу не змінювався. Проте, 2002 року відбувся перезапуск циклу, в результаті якого з'явився сучасний "Топ Ґір" — з гумором, приколами та фірмовими тестами.
Варто додати, що цей проект для любителів автомобільної тематики. Тому чоловікам безумовно сподобається.
І звичайно ж...
1 місце:
Руйнівники міфів
Передачу ведуть фахівці із спецефектів Джеймі Гайнеман і Адам Севідж, що використовують свої навички і досвід для експериментальної перевірки різних байок, чуток, міських легенд і інших породжень популярної культури. До отриманих результатів неможливо причепитися: експерименти і досліди проводяться за всіма канонами науки. Вони проводять зухвалі і нерідко небезпечні досліди і встановлюють непередбачені, часом сенсаційні результати.
Від себе додам, що Discovery Channel показує надзвичайно велику кількість цікавих телепередач, які допоможуть вам дізнатися щось нове про закони фізики, астрономії, біології тощо. Я думаю, що для саморозвитку це саме те, що треба.