Без рубрики

Автор: Katrin
Танго – танець пристрасті та почуттів
120 років назад танго вперше побачили глядачі. Сталося це на його батьківщині – Аргентині, в місті Буенос-Айрес. Та насправді цей вихор емоцій має африканське коріння, а сам термін «танго» означає «танок під звук барабану». З часом він доповнювався все новими елементами, та став справжнім мультинаціональним танцем. Сьогодні ми вирішили розповісти вам кілька цікавинок про нього.
Спочатку танго танцювали виключно чоловіки. Це був такий собі ритуальний танок, яким сильна половина людства намагалася привернути до себе увагу жінок. А так як Аргентина на той час була населена переважно вихідцями з Європи, то чисельність чоловіків переважала, і кожен з них прагнув добитися своєї жінки.
img_caminito-street-la-boca
Та що ж робити, коли на одну даму було два, а то і три претенденти? Звичайно, вирішувати все силою. Так і було, допоки не знайшовся більш мирний варіант. Ним і стало танго. Щоправда, тоді воно мало дещо інший вигляд, ніж зараз. В процесі танцю двох чоловіків вигравав той, хто наступить супернику на ногу більшу кількість разів.
З плином часу техніка стала змінюватися, додалася музика, а в пару до чоловіків стали і жінки. Відтоді танго стало більш емоційним, інтимним та чуттєвим. В ньому є все – переживання, кохання, зрада, ревнощі, але жодного слова, і навіть погляди один на одного - рідкість.
Пік «тангоманії» прийшовся на початок 20 століття, і продовжувався навіть під час Першої світової війни. Тоді з’явився цілий рух – вечірки в стилі танго, бари, кафе, одяг та аксесуари.
Досконально навчитися танцювати танго вас не навчать в жодній школі чи студії, адже його суть – в імпровізації. Вам можуть показати основні рухи, а в процесі танцю тільки ви вирішуєте яким чином їх поєднати. Хоча варто зауважити, який би вид танго ви не обрали, в ньому завжди буде вести чоловік.
21013137.889868.6950
Хвилюючий та незабутній, цей танець нікого не залишить байдужим. Зірки шоу-бізнесу, до речі, беручи участь у танцювальних шоу, із задоволенням пробують свої сили у майстерності танго. Так, наприклад, Ніколь Шерзінгер – вокалістка гурту The Pussycat Dolls, танцювала його у шоу «Танці з зірками» в Америці, а Надя Дорофеєва – вокалістка українського гурту «Время и стекло» вийшла на паркет в українській версії програми. Давайте порівняємо, хто ж краще?