Без рубрики

Автор: Kuvshinka
Така цікава та прибуткова декретна відпустка
Більшість жінок рано чи пізно пізнають радість материнства. Для когось це очікувана декретна відпустка, де можна відпочити від графіку з 9 до 18 (і нехай мне пробачать мами зі стажем за слова «відпустка» та «відпочити»), для когось з появою дітей нічого особливо не зміниться, як працювали так і будуть працювати, а хтось і знудиться, і відчує потребу в додатковому заробітку, а можливо, навіть, переглянуть свої уподобання до справи життя. Саме для таких (третіх у списку) наш наступний перелік того, чим можна займатися не виходячи з дому.
Копірайтинг, рірайтинг, журналістика. Це перше що спаде на думку більшості. І вони матимуть рацію. Сюди ж можна віднести написання курсових, дипломних, контрольних. А якщо ви знаєте якість іноземні мови, то це тільки плюс – і перекладацькі агенції залюбки з вами співпрацюватимуть. Я б ще додала популярний на сьогоднішній день SMM.
Фотомистецтво. З появою діток багато родин обзаводяться більш-менш якісним фотоапаратом. Спочатку тренуються на малечі, рідних, природі. Згодом можна пробувати робити це за гроші. До речі, свої найліпші роботи можна пропонувати як лоти на фотостоках.
Кулінарія. Є дуже багато прикладів того, як мами у декреті заробляють тим, що ліплять пельмені-вареники, печуть торти, виготовляють корисні цукерки та готують комплексні обіди.
Репетиторство. Під час підростання малечі, можна спробувати допомагати нужденним))) у підтягуванні того чи іншого предмету, дивлячись на чому ви краще розумієтесь. Тут взагалі 2 сторони медалі і обидві золоті: по-перше, гроші заробляєте, по-друге, поглиблюєте свої знання у предметі, що викладаєте.
Продаж товарів «hand made». Тут взагалі широченний простір для реалізації фантазії – в’язання , вишивка, декупаж, скрапбукінг, малювання у різноманітних методиках, пошив одягу, постільної білизни і так далі.
Розведення квітів, розсади. Дуже жіночна справа, і дуже красива. Розведення вазонів, квітучих рослин, а навесні ще й дуже популярна і затребувана розсада квітів та овочів. Крім того є перспектива у майбутньому займатися флористикою, що є досить прибутковою справою.
Дизайн, розробка сайтів. Тут я нікого не здивую, тим , що це воістину домашня робота. Більшість дизайнерів, програмістів, розробників і без декрету полюбляють працювати поза офісом. Тому, якщо знань вам вистачає "вперед із піснею". До речі, пісні також можна писати і продавати . Але це вже трохи інша історія. . .