Без рубрики

Автор: Katrin
Sport: Рушник замість тренажера або метод Мадонни
Заняття в спортзалі вимагають: а) грошей, б) часу. Та в наші нелегкі часи ми продовжуємо шукати для вас максимально бюджетні варіанти, які допоможуть тримати себе в формі, особливо не напружуючись ані фізично (маємо на увазі без необхідності 2-х годинних занять на тренажерах), ані фінансово. Тож сьогодні пропонуємо ще один цікавий і дієвий варіант – заняття з рушником.
Не поспішайте сміятися. На захист таких вправ скажемо, що на них давно «підсіла» сама Мадонна завдяки своєму персональному тренеру Ніколь Вінхоффер. А поп-зірка, як і самі бачите, знає толк в підтягнутій формі тіла. Все що вам буде потрібне – це ваш звичайний рушник та достатній простір для занять.
uprazhneniya-s-polotencem-1
Основна їх суть – в пропрацюванні сили та рівноваги. Такі вправи підійдуть як для початківців, так і для тих, хто досяг «ефекту плато» в заняттях (після активного зниження ваги та формування красивого силуету настав період, коли нічого не відбувається, не дивлячись на продовження тренувань).
Тренуватися потрібно не менше 2-3 разів на тиждень, по 30 хвилин.
fitness_270514_1
Згинання ніг
Ляжте на спину, ноги повинні бути зігнуті в колінах, і поставлені на рушник. В такому положенні потрібно повільно підійняти таз таким чином, аби від колін і до плечей утворилась пряма лінія.
Після цього, ковзаючи ногами, потрібно спробувати відсунути рушник ногами як можна далі, але не лягаючи на підлогу бедрами. Таких вправ потрібно зробити 10-15.
1
Скручування
Сядьте, поставте зігнуті в колінах ноги на підлогу, рушник тримайте в руках, витягнутих рівно перед собою або трохи піднятих вгору. Робіть напівоберти корпусу вправо-вліво, повертаючи в потрібну сторону і руки з натягнутим рушником. Дещо ускладнити завдання можна, якщо спробувати «погратися» з рівновагою, і не тільки тримати руки перед собою, а й трохи підняти зігнуті в колінах ноги. Кількість повторів – 15-20.
fitness_270514_4
Віджимання супермена
Ляжте на живіт, відірвіть грудну клітку від підлоги, та розтягніть в руках рушник, зігнувши їх у ліктях, і в такому положенні повільно випрямляйте руки. Затримайтеся в положенні з витягнутими руками, і повторіть вправу 10-15 разів.
5
Підйоми на боку
Ляжте на правий бік, праву руку витягніть вверх та покладіть на рушник. Ліву руку потрібно поставити на рівні грудей. Піднімайте корпус, спираючись на ліву руку і роблячи ковзаючий рух правою рукою на рушнику. На кожному боку треба зробити по 15 таких вправ.
Заняття з рушником – це неочікувано прекрасна можливість прокачати практично все тіло. А головне – не банально та цікаво. Тому вперед за спокусливими формами!