Без рубрики

Автор: Katrin
Sport: як підтримувати себе у формі, коли на спорт катастрофічно не вистачає часу
Робота віднімає у сучасної людини багато часу. А якщо додати до неї піклування про сім’ю, виховання дітей, відпочинок, зустрічі з рідними та друзями, то виявляється, що його більше ні на що не вистачає. І якщо у вашому випадку фраза «немає часу» - не звичайна відмазка, яку ви придумали, аби не напружувати себе заняттями спортом, тоді у нас є кілька простих ідей, які допоможуть підтримувати тіло у формі, не витрачаючи на це додатковий і такий цінний час.
yagodic-uprugie13
1. «Ні» ліфту! Тим, хто живе у багатоповерхових будинках з ліфтом варто про нього забути. Заради чого? А хоча б заради того, що проходячи по 45 сходів щоденно, ви маєте можливість скинути близько 2 кг на рік. В місяць це, можливо, і не така суттєва цифра, але на шляху до підтримання форми теж важлива.
rh6sl0p4
2. На роботу пішки. Не треба строїти з себе супергероя і йти 2 години до роботи в дощ і сніг. Якщо ви працюєте недалеко від дому, тоді і справді можна замінити поїздку на пішу прогулянку. Але якщо добиратися до місця роботи далеко, можна просто вийти на 2-3 зупинки раніше, і пройти їх ногами. Таким чином і заряд енергії отримаєте, і м’язи зможете підтримувати у тонусі.
240_F_115659530_SwpUxmAkmxHvrvae1WUiMAY3hh1Bx7eG
3. Перетворіть звичайну прогулянку з друзями чи дітьми на тренування. Замість того, аби бездумно ходити вулицями, чи не краще пограти у волейбол, фрісбі, бадмінтон чи влаштувати прогулянки на велосипедах, які піднімуть настрій і допоможуть спалити калорії.
fitness-at-home
4. Робіть зарядку. Якщо часу на фізичні заняття обмаль, тоді без ранкової зарядки не обійтись. Кілька простих вправ, які займуть максимум 10 хвилин, дадуть вам можливість швидше прокинутися, сконцентруватися і збадьоритися.
MaraZeЗачем нужен завтрак, обед и ужин
5. Не пропускайте прийоми їжі. Побігли на роботу не поснідавши, не встигли пообідати, бо знову працювали, не вечеряли, бо прийшли пізно. Знайомо? Але це вкрай неправильно. Головний ворог правильного обміну речовин – голод. А неправильний обмін речовин – прямий шлях до зайвих кілограмів. Тому привчіть себе не пропускати жодного прийому їжі.
Повноцінне тренування важко чимось замінити, але краще мало займатися спортом, аніж не займатися ним взагалі. Будьте здоровими та красивими!