Без рубрики

Автор: Katrin
Sport: без відриву від робочого процесу
Постійно виправдовуєтеся перед друзями, що не маєте часу відвідувати тренажерний зал чи інші заняття через купу роботи? Перестаньте. Вам вже давно ніхто не вірить. До того ж, існує велика кількість вправ, яку можна робити навіть на робочому місці. Сподіваємося, ви не почнете запевняти всіх, що навіть 10 вільних хвилин у вас не знайдеться?
Отже, чим загрожує гіподинамія, тобто відсутність достатньої кількості руху? Зниженням апетиту, дратівливістю, порушеннями сну, застійними процесами в організмі. Думаємо, продовжувати не варто, адже і так зрозуміло, що до добра це не доведе.
PAP_FW14_AdCamp_DP_fin
Саме тому, якщо ваша робота нерозривно пов’язана зі столом та стільцем, за межі яких ви виходите не часто, варто взяти на озброєння зовсім нескладний комплекс вправ. Він допоможе тримати себе в тонусі і розім’ятися:
a0omkzxEsnM
1. Прес сидячи. Не поспішайте стелити посеред офісу килимок і влягатися. Все можна робити сидячи. Ця вправа подібна на популярний у фітнесі «вакуум». Потрібно випрямити спину, напружити м’язи сідниць, зробити глибокий вдих, і максимально втягнути живіт. В такому положенні потрібно затриматися на кілька секунд, після чого плавно видихнути. Повторити вправу потрібно мінімум 10-15 разів.
i158
2. Підйом ніг на стільці. Що може бути легше? Поки колега розповідає вам чергову цікаву історію, ви просто тримаючись обома руками за стілець, піднімаєте вгору зігнуті ноги, сівши на край. Не варто привертати зайву увагу, намагаючись продемонструвати акробатичні номери. Краще потім продемонструєте всім свої підтягнуті форми.
uprazhnenie-stenka_01
3. Сидіння біля стіни. Ніколи не сиділи на уявному стільці? Час прийшов. Підійдіть до стіни, і уявіть, що сідаєте на стільчик, при цьому спершись рівною спиною на стінку. Ноги мають бути зігнуті в колінах під прямим кутом.
461098_600
4. Сходи. Вирішили збігати за кавою? Не полінуйтеся перед тим швидко піднятися і спуститися зі сходів. Якщо оточуючі помітять якусь дивну активність з вашого боку, завжди можна сказати про те, що постійно забуваєте в офісі щось важливе – телефон, гаманець, колегу.
01072_6094
5. Гантелі. На роботі вони можуть бути імпровізовані. Наприклад, пляшки з водою. Коли видається невеличка перерва, беріть пляшки в обидві руки, витягніть їх в сторони та починайте рух вгору-вниз.
Погодьтеся, нічого складного. До того ж, фізичні вправи зовсім не заважають робочому процесу, швидше навіть допомагають. А тому не лінуйтеся, та не шукайте причини забути про спорт, і вам все вдасться!