Без рубрики

Автор: alena
Спеціальна програма щастя від твого пса
Зустріти на порозі квартири, підняти настрій у важку хвилину, розбудити заливистим гавкотом, бігати з нами наввипередки... Собаки щасливі поруч з нами. Психологи вважають - наші вихованці підкажуть, що таке щастя, якщо ми уважно придивимося до них.
Подяка
Собаки живуть одним моментом. Вони не думають про те, яка погода на вулиці та що буде, якщо стане ще холодніше. І про те, що таке щастя, теж не замислюються. Вони просто знають, що прокинулися і бачать нас. І від цього вони щасливі. З точки зору собаки, подяка - цілком достатня причина для щастя.
Рух
Ранкова прогулянка - ще одна причина для щирої радості. Їх тішить біг, рух, свобода. Вправи на свіжому повітрі - відомий спосіб підняти настрій. Може, і нам варто спробувати?
Згода з собою
Ви ніколи не застанете собаку перед дзеркалом за роздумами, як би мені стати красивішим. Вони повністю приймають себе, і тому щасливі. Вони стрибають навколо нас та готові йти за нами хоч на край світу! І при цьому їм абсолютно наплювати, який в них вигляд.
Цікавість
Собаки постійно досліджують навколишній світ і ніколи не втратять шансу обнюхати кожен куточок, навіть якщо вони вже тисячу разів побували в цьому місці. Вони невтомно вишукують щось новеньке. Цікаво, а якби і ми завжди були готові дивуватися і постійно виглядали навколо щось нове? Можливо, ми б здогадались тоді, що таке щастя?
Спілкування
Собаки ніколи не замикаються в собі. Вони знають, як важливо спілкуватися з усіма навколо: з нами і членами нашої родини, з іншими собаками, з перехожими. Зазвичай собака намагається зайняти місце ближче до людини - а найкраще видертися на неї. Пес сумує і навіть може перестати їсти, коли не має змоги спілкуватися. Тут теж є чому повчитися!
Якщо одна з цілей людського життя - стати щасливішим, варто поспостерігати за собаками. У цих дивовижних істот немов встановлена спеціальна програма щастя. Вони не тільки допоможуть підняти настрій, коли нам сумно. Те, чого ми вчимося, дивлячись на них, може робити нас трішки щасливішими кожного дня.
За матеріалами: uamodna