Без рубрики

Автор: Lucky
Сон після Новорічних свят
Період новорічних свят буває так насичений вечірками, заходами і посиденьками з друзями, що нічний відпочинок, про який ви мріяли у робочі будні, вам лише сниться.
При цьому вихідні добігають кінця, завтра виходити на роботу, а ви відчуваєте, що так і не виспалися. Cosmopolitan пропонує слушні поради: як відновити режим сну після свят.
1. Перед тим як лягати спати, прогуляйтеся на свіжому повітрі. Температура за вікном не тішить, але хоча б на 15 хвилин можна вийти і пройтися. А от фізичні навантаження і вправи заважають засинати - їх потрібно закінчити не менше ніж за 2 години до сну.
2. Починаючи з новорічної ночі, у вас з'являється звичка наїдатися на ніч. І аж ніяк не дієтичними продуктами. Однак сон на повний шлунок - не найкраща ідея. Якщо перед сном відчуваєте голод - випийте склянку кефіру.
3. На ніч потрібно обов'язково провітрити спальню. І варто прикрутити батарею - спати у задусі шкідливо.
4. Час до півночі - найкращий для сну і відновлення організму. В ідеалі вирушайте спати о 22:00.
5. Яскраві предмети у спальні можуть збуджувати нервову систему, тому варто дотримуватися пастельних тонів при виборі меблів і постільної білизни.
6. Вимикайте на ніч усі електроприлади із розеток і кладіть подалі мобільний телефон.
7. Закрийте штори. Місячне світло заважає мелатоніну вироблятися. Результат - безсоння і недостатнє відновлення організму під час сну.
Джерело:znaj.ua