Без рубрики

Автор: alena
Що таке The Black Jaguar-White Tiger Foundation
У соціальній мережі Facebook набирає популярності група із назвою The Black Jaguar-White Tiger Foundation. Фонд публікує безліч відео та фото з великими кішками. На багатьох із них, доглядач грається та обнімає тварин. 
Згідно з інформацією на сторінці, це некомерційна організація, яка має на меті врятувати якомога більше тварин, які цього потребують. Наприклад, вони постраждали від прикрих обставин, таких як життя в цирках, від розмноження в неволі, а також від людей, які тримають таких кішок, як домашніх улюбленців. Таким чином, організація хоче забезпечувати таких тварин найкращою їжею та медичним обслуговуванням, а також життям у любові.
Окрім того, в організації цитують слова Жака Кусто, який сказав: "Ви тільки захищайте те, що ви любите". Таким чином, організація за допомою відео та фото хоче донести свої ідеали до інших людей.
"Ми також вважаємо, що протягом кількох років роботи, яку ми здійснюємо разом з усіма людьми, які наразі працюють дуже старанно, щоб захистити нашу планету, ми зможемо повернути втрачені популяції левів, тигрів і леопардів, які живуть в Африці і Азії, і, можливо, ми зможемо допомогти збільшити число цих видів", - йдеться у групі.
Зазначається, що наразі за допомогою відданих друзів у всьому світі, Фонд врятував і піклується про понад 240 великих котів, у тому числі ягуарів, тигрів, леопардів, рисів, левів, пум і багато інших. Фонд також врятував більше 20 собак, в основному з вулиці.
Джерело: tsn.ua