Без рубрики

Автор: Kuvshinka
Що варто почитати для весняного настрою
Весна. Час для нових мрій, нових друзів, нових звершень, кохання і , звичайно, нових вражень. В тому числі від нових книжок. Рекорд ФМ пропонує вам добірку книг, які неодмінно додадуть вам весняного настрою.
Рей Бредбері «Квітневе чаклунство»
Апрельское-колдовство
Дуже весняна розповідь. Така легка, невагома, повітряна і прекрасна. Хвилин п'ятнадцять на читання - і сила-силенна емоцій для роздумів ... Ця розповідь описує весняний сонячний настрій, легку закоханість в навколишній світ і бурхливі емоції, які прокинулися від зимових холодів.
Марк Леві «Вона & Він»
4358511_original Історія дивовижної любові, яка окрилює кожного, хто її прочитає. Історія, яка змушує і сміятися, і плакати, радіти і засмучуватися. Тільки один чоловік може передати всі ці почуття - Марк Леві. Книга «Вона & Він» запам'ятається вам надовго, точніше назавжди, як і інші роботи автора. Це небанальна історія про чоловіка і жінку, які зустрілися за вельми забавних і несподіваних обставин. Вони вирішили бути друзями, але доля вже давно вирішила все за них.
Гордер Юстейн "Помаранчева дівчинка"
дівчинка
Ім'я норвезького письменника Юстейна Гордера - одне з найбільших в сучасній літературі. У його книгах дивним чином поєднуються кращі традиції світової класики - і новизна, і свіжість погляду. Книга «Апельсинова Дівчина» - це зворушливе і мудре оповідання, в центрі якого дивовижна історія любові. П'ятнадцятирічний хлопчик читає лист батька, що той написав йому перед своєю смертю 11 років тому. Це історія знайомства та любові героя і загадкової Апельсинової дівчини. Це книга, яку батько і син пишуть разом про те, що «життя - це гігантська лотерея, в якій явними стають тільки виграші».
Остін Клеон «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість»
кради-як-митець
Думка про те, що все у світі вже створено, декого може довести до депресії та змусити перестати взагалі займатися творчістю. Втім, письменник і художник Остін Клеон знаходить (і радить знаходити всім) у цьому натхнення. А коли ж знаходити натхнення ,як не навесні))) Автор вчить, як правильно «красти» чужі ідеї та створювати шедеври.
Віктор Франкл «Людина у пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі»
DSC_1973-1-1170x550
Незважаючи на досить важку тему, книга допомогла мільйонам людей у всьому світі почувати себе щасливими і потрібними на цій землі. Віктор Франкл доводить, що тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими. Доцільно читати всім, хто ще не відійшов від сірості лютого.
Ася Казанцева «Хто б міг подумати. Як мозок змушує нас робити дурниці» та «В інтернеті хтось помиляється».
ася-казанцева-792x509
Кращі книги 2016 року науково-популярного жанру за версією yakaboo. Розвінчання псевдонаукових міфів, яких в мережі досхочу і на гачку яких сидять тисячі людей. Якщо ви остерігаєтесь ГМО, лікуєтесь гомеопатією та сумніваєтесь у доцільності щеплень – книги точно для вас. А тонка іронія авторки однозначно додасть вам весіннього настрою.