Без рубрики

Автор: alena
Що допоможе зберегти бадьорість
Не лише кава зможе тримати вас у тонусі. Як почувати себе енергійним – про це далі.
Холодна вода
Струмені холодної води пробуджують нас від сну та заряджають енергією на майбутній день. Коли ви відчуваєте втому, просто підставте зап'ясті під холодну воду там, де б'ється пульс.
Також для підсилення ефекту від зняття напруження, можна використовувати гель з додаванням олії цитрусових.
Зарядка
Як би лінь не було робити фізичні вправи, все ж це найкращий спосіб підняти тонус організму. Для початку витягніть спину та розправте плечі в ліжку. Лежачи на спині, підніміть ноги і "покрутіть педалі", потім виконайте вправу "ножиці". На завершення одночасно підніміть ноги і потягніться до них руками (так ви підкачаєте прес).
Активні рухи
Щоб позбутися від млявості і сонливості вдень, піднімайтеся якнайбільше по сходах, менше сидіть на одному місці, в обідню перерву робіть короткі, але енергійні прогулянки. Увечері постарайтесь зійти на одну зупинку раніше і прогулятися до будинку.
Аромати
Такі пахощі як аромат розмарину, бергамоту, грейпфрута – відмінно бадьорять в робочі будні. Носіть з собою пляшечку ароматичної олії з улюбленими запахами або аромакулон і час від часу їх вдихайте.
Масаж шиацу
Протягом трьох-чотирьох секунд по черзі натискайте на точки над і під губами. Потім різко відірвіть палець від точки. Повторіть цю вправу 8-10 разів на одному місці, потім переходьте до наступної точки.
Масажер-антистрес
Простий масажер типу "мурашка" має масу цілющих властивостей: саме так активізуються енергетичні точки на шкірі голови, поліпшується кровопостачання мозку та нормалізується тиск.
Джерело: 24tv