Без рубрики

Автор: alena
Секрети ЛЮДЕЙ СОНЦЯ
Мене завжди цікавили "люди сонця". Чи то на якомусь підсвідомому рівні манить їхня яскравість, чи цікавить їхні вдача, здібності та харизма? Точно сказати не можу. Але як на мене, руді люди приховують в собі найбільше секретів. Був такий час, коли я мріяла стати одією з них, такою ж вогняною та неордирдинарною. Проте, пофарбуватись так і не наважилась. Мабуть, рудий колір волосся додає впевненості, дає трохи більше свободи, дарує зміни, а ще приваблює сміливих чоловіків.
Отже, давайте розберемось хто такі "люди сонця" та чим вони відрізняються від інших.
Цікаві факти
Виявляється, що руді (нефарбовані) люди становлять лише маленьку частину всього населення планети. Це приблизно 20 тисяч осіб. Найбільше рудих людей проживає в Шотландії та Ірландії.
Можливо, через відгомони середньовічних забобонів, а можливо, через складний і неприборканий характер, рудоволосих дівчат часто називають відьмами. Багато жінок було спалено на вогнищах лише через те, що вони були рудоволосими.
У психології зародилося два явища, які стосуються саме рудих людей: джінджерфобія — це боязнь рудих людей та джінджерізм — це залякування рудих і недобре відношення до них.
Відповідно до досліджень психологів виявляється, що чоловіки бояться рудих жінок, тому, що вони дуже сильні духом, волелюбні, уперті і гострі на язик. А ще у рудих людей просто море енергії, яка кипить і вирує не лише вдень, але і вночі…
Сексолог з Гамбурга - Вернер Хабермель стверджує, що жінки з рудим волоссям частіше за інших представниць прекрасної статі займаються сексом. Він також висунув постулат, що жінки, котрі прагнуть пофарбувати волосся в рудий колір, багато чим незадоволені і шукають чогось кращого. (Так ось в чому секрет!)
2
Як пов'язані темперамент і зовнішність?
Не всі руді - однакові. Вони діляться на кілька типів.
Класичний (або поширений) тип - поєднання рудого волосся з зеленими очима і веснянками. Як правило, такі люди досить ексцентричні, ніжні і вразливі. Вони не відразу зближуються з новими знайомими, але якщо дружба все ж зав`язалася, то протримається вона вічно. Класичні "рижики" дуже вірні і стабільні.
Більш рідкісне поєднання вогненного волосся з карими очима і смаглявою шкірою. Зазвичай таким набором володіють пристрасні, трохи хитрі люди. Вони люблять панувати і бути в центрі уваги. Знають собі ціну і завжди готові вигідно представити свої таланти.
Ідеалом краси серед рудих є люди з вогненним волоссям і насиченими блакитними очима. Такі "вогники" вельми примхливі і сентиментальні. Якщо щось не вдається отримати сльозами і скаргами, вони знайдуть інший спосіб, але доб`ються свого. Руді люди з блакитними очима не мстиві, але образи запам`ятовують надовго. Це дуже складний коктейль з протиріч, бажань і азарту.
111111
Знамениті руді люди
Давно відомо, що багато рудих людей досягають значних вершин у різних галузях. Вони лишають яскравий слід і підтверджують свою надприродну неординарність.
Чи знали Ви, що рудими були: Леонардо да Вінчі, Вівальді, Ван Гог, Марк Твен, Галілео Галілей, Імператор Нерон, Афродіта, цар Давид, Наполеон Бонапарт, Вільгельм Завойовник, Джордж Вашингтон та інші. Сучасні руді "зірки" - це Джулія Робертс, Ніколь Кідман, Джуліана Мур, Руперт Грінт, Микита Джигурда, гурт «Брати Грім». Всіх цих рудих знаменитостей об`єднують творчі здібності, незалежна вдача і неповторна харизма.
1
1
Чи хотіли б Ви бути "людиною сонця" і мати таку яскраву неординарність?