Без рубрики

Автор: Katrin
Секрети краси Клеопатри
Клеопатра – настільки яскравий персонаж античних часів, що про неї не знає хіба що лінивий. Незважаючи на те, що жінка не була ідеалом краси, вона завжди була впевнена у своїй привабливості та виглядала бездоганно. Догляд за собою вона перетворила на справжній культ. І навіть маючи чотирьох дітей, щодня знаходила час на себе. 2 листопада вважається її днем народження.
Сьогодні ми відкриємо головні секрети краси та молодості цієї мудрої жінки.
Sekrety-krasoty
Ванна з молоком
Спекотний клімат робив шкіру єгиптянок дуже сухою, і від того вона швидко вкривалася зморшками. Клеопатра знайшла вихід з цієї ситуації, почавши приймати молочні ванни. Для цього цариця використовувала жирне молоко кіз та ослиць, яке не тільки зволожувало, а й служило профілактикою інфекційних хвороб.
Аби повторити рецепт в сучасних умовах, будуть потрібні 1 л молока (температури 36 градусів) та 150 г меду. Цю суміш додають у воду, та ніжаться в ній протягом 15-20 хвилин. Результат у вигляді ніжної та зволоженої шкіри гарантований.
PurelyPrimalSkincare-Review
Догляд за обличчям
Для цього цариця використовувала глину, грязі Мертвого моря (яке, до речі, спеціально для неї завоював Марк Антоній) та алое, який, як вважали древні єгиптяни, може продовжити життя.
В якості масок Клеопатра використовувала суміш білої глини, меду та соку лимону. А кремом служила суміш з соку алое, бджолиного воску та масла мигдалю.
how-to-get-healthy-hair
Піклування про волосся
Навіть жінки Древнього Єгипту знали, що красиве, доглянуте волосся – особлива окраса жінки. Але шампунь в той час ще не винайшли, тому Клеопатра використовувала яєчні жовтки для надання блиску свої локонам. Їх збивали разом з невеликою кількістю меду та мигдалевого масла, втирали в шкіру голови, і змивали за 10 хвилин.
elizabeth_taylor_03
Руки – візитівка жінки
Поцілувати руку цариці було дуже почесно. Але і руки першої леді мали бути завжди ідеальними. Для цього Клеопатра робила спеціальні ванночки з відварами подорожнику, кропиви та календули, а після змазувала руки сумішшю курячого жиру, меду та касторового масла.
Не забувала цариця і про манікюр. Про лаки тоді звичайно ще не чули, але жінка майстерно розфарбовувала нігті хною.
37
Парфум
Найулюбленішим засобом Клеопатри була трояндова вода, а також масла кипарису та ладану. Від такого аромату не міг встояти жоден чоловік.
Жінки, вони і Древньому Єгипті жінки. І догляд за собою – невід’ємна частина їх життя. А бути красивими - це так важливо і приємно. Тож, чому б не перейняти досвід у прекрасної та розумної Клеопатри, від якої були в захваті всі чоловіки, та якій так заздрили всі жінки.