Без рубрики

Автор: alena
Розсекречено ще одне диво природи
І знову природа показала свої мальовничі секрети. Таким секретом став прихований пляж на острові Марієта в Мексиці. Сьогодні пляж потрапив в список місць, які варто відвідати кожному туристу у 2017 році.
Прихований пляж, який має романтичну назву Пляж любові (Playa de amor), розташований на острові Марієта в бухті Бандерас. Причиною створення такого відокремленого пляжу в глибинах скель стало поєднання вулканічної активності в поєднанні з ерозією навколишніх порід.
Пляж має свою історію, він став місцем для військових випробувань під керівництвом мексиканського уряду ще у 1900-тих роках. Також острів Марієта раніше був полігоном для військових навчань ще до Першої світової війни.
Сьогодні Пляж любові став об'єктом для туристичних подорожей завдяки популярності фотографій в соціальних мережах. Користувачі публікують фотознімки та створюють відеоролики природнього басейну з піщаними берегами.
Але мандрівники зазначають, що єдиний шлях до райського місця веде лише через короткий тунель, який потрібно подолати під водою.